کفسابی بتن

کفسابی بتن از جمله خدماتی می باشد که توسط شرکت کفسابی سفید برای شما عزیزان انجام خواهد شد شاید شما هم از جمله افرادی باشید که این روز ها به دنبال شرکت کفسابی مطمئن و معتبری می باشید که خدمات خود را در زمینه ی ارائه ی خدمات کف سابی بتن برای محل کار و یا منزل شما ارائه نماید. بتن نیز همانند موزاییک و سنگ نیاز به تمیز شدن دارد به همین دلیل برای تمیز شدن و برطرف کردن عیب و نقص های آن پیشنهاد می کنیم که از خدمات کفسابی بتن استفاده کنید. 

اما اگر می خواهید که بدانید کفسابی سیمان و بتن چیست و به چه دلیلی انجام می شود و برای انجام آن به چه دستگاه ها و وسیله هایی نیاز دارید می توایند تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید تا پاسخ سوال های خود را دریافت کنید. شرکت کفسابی سفید آماده می باشد تا علاوه بر ارائه ی خدمات کفسابی بتن عملیات خود را بر روی سطوح مختلفی از جمله سطوح سنگی و موزاییکی به شما عزیزان ارائه دهد بد نیست که در این جا به این موضوع اشاره داشته باشیم که شرکت کفسابی ما در تهران آماده می باشد تا علاوه بر خدمات کف سابی و سنگ سابی خدمات نماشویی را نیز به شما عزیزان ارائه نماید.

دلایل انجام کفسابی بتن چه می باشد؟

مسلما سطح کف هر ساختمان و مکانی چه منزل باشد و چه محیط کار نیاز به تمیز شدن دارد به همین دلیل نیاز است که از خدمات کفسابی و سنگسابی برای هر سطحی چه سنگی باشد و چه بتنی واقعا نیاز می باشد. بتن نیز برای هر سطحی مخصوصا محل کار پس از گذشت مدت زمانی نیاز به تمیز شدن و بازسازی دارد به همین دلیل توصیه می شود که پس از گذشت مدت زمان مشخصی باید از عملیات کفسابی بتن استفاده کنید.

علاوه بر گذشت مدت زمان مشخصی به دلایل مختلفی از جمله بد بودن شرایط آب و هوایی سطح کف محلی که بتن کرده اید ترک برداشته است و یا دچار شکستگی شده است به همین دلیل نیاز است که حتما از خدمات کفسابی سیمان و بتن استفاده کنید.

انجام عملیات کفسابی و سنگسابی در کل باعث می شود تا علاوه بر برطرف شدن نواقص و عیب های مختلف بر روی سطح کف موردنظر شما افزایش طول عمر را به سطح کف ساختمان خود بدهید و همچنین زیبایی و درخشش مجدد را به آن هدیه دهید با انجام این عملیات از صرف هزینه های اضافی نیز می توانید جلوگیری نمایید. به ما اعتماد داشته باشید و عملیات شستشوی مربوط به سطح کف و نمای ساختمان خود را به ما بسپارید.

کفسابی بتن

دو نوع بتن داریم که عمل کفسابی بر روی آن انجام شود :

بتن نرمه : این بتن مواد تشکیل دهنده آن از سیمان می باشد و کار کفسابی بر روی این بتن و سیمان بسیار راحت می باشد و می توان به سرعت بالایی انجام داد ولی موضوعی که باید ذکر کنیم این است که این حداقل باید 2 سانتی متر باشد که بتوان کار ساب زدن روی آن انجام شود.

بتن سنگ ریزه دار : این نوع بتن تشکیل شده از سیمان و سنگ ریزه می باشد و چون در حین کفسابی ممکن است که سنگ ریزه هایی از آن خارج شود خیلی از کفساب ها و مجموعه ها کار کفسابی را انجام نمی دهند ولی ما در مجموعه سنگسابی کریمی به بهترین نحو ممکن و به صورت تضمینی کار کفسابی را انجام می دهیم.

قیمت کفسابی بتن

قیمت کفسابی بتن با توجه به اکیپ و سطح متفاوت می باشد . علاوه بر این هرچه سطح کف بیشتر باشد احتمال تخفیف از سوی استاد کار به شما بیشتر می شود. عموما سطح هایی که از جنس بتن سنگ دار هستند هزینه ی کفسابی و سنگسابی بیشتری دارند و کف های که بتن آن ها از جنس بتن نرمه می باشد دارای قیمت کمتری هستند. مازاد بر این برق انداختن و یا عدم صقیلی کردن کف می تواند در قیمت تمام شده تفاوت های بخصوصی ایجاد کند چرا که برای این کار از دستگاه های ویژه استفاده می شود که هزینه ی آن ها بیشتر می باشد.

کف سابی بتن

مراحل کفسابی بتون

در ابتدا کفسابی بتون (یا بتن) را با لقمه الماس انجام می دهیم. این لقمه ها زیر دستگاه سنگ سابی نصب میکنیم. و پس از چند مرحله ساب با آن، از لقمه های نرم تر نیز استفاده می کنیم تا کار را با بالا ترین کیفیت ارائه دهیم. استفاده از لقمه الماسی باعث برش سنگریزه های بتن می شود. پس احتمال در آمدن سنگریزه ها و خراب شدن سطح وجود ندارد.

زمان کفسابی و سنگسابی بتن

زمان ساب زنی بتن به شریط کف داره اگر کف ماله پروانه خرده باشه یه مقدار قیمت کمتر و زمان و وقت کمتری

را از کفساب یا سنگساب میگیرد و فرد در زمان کمتری سطح صاف و یکدست می کند.

نوشته های توصیه شده

هنوز نظری ندارید ، صدای خود را به زیر اضافه کنید!


افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *