خدمات کفسابی ساحتمان

مورد تایید اتحادیه سنگسابی و نماشویی و نهادهای و استانداردگذاری ایران و ایزو 9001

مشاوره رایگان کفسابی و سنگسابی

0912-6758326

مورد تایید نهادها و استانداردهای کشور
شرکت کفسابی سفید
با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان خدمات کفسابی و سنگسابی

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

0912-6758326

کفسابی ساختمان

کفسابی به سابیدن سنگ با دستگاه کف سابی می‌گویند در این فرآیند در واقع یک لایه بسیار نازک از روی سنگ برداشته می‌شود و اگر سنگ به هر دلیل آسیب دیده باشد مانند روز اول و چه بسا بهتر از روز اول می‌شود با کفسابی می‌توان سنگ را براق و آینه ای کرد و ایرادات سنگ را رفع کرد. 

اگر سنگ شما به هر دلیلی سیاه شده باشد یا هر ماده ای روی سنگ چسبیده باشد با کفسابی قابل رفع است.

تصویر تماس بگیرید

دستگاه پیشرفته

سنگسابی بوسیله ساب های ایتالیایی، آلمانی و ژاپنی

تعهد کاری

تعهد کاری

نظافت کامل کف
و اطمینان از بهترین کیفیت

نیروی متخصص

نیروی متخصص

کارشناسان متخصص آموزش دیده توسط اتحادیه سنگسابان

سابقه درخشان

سابقه درخشان

بیست سال سابقه درخشان در خصوص سنگسابی و کفسابی

نظرات مشتریان

مشتریان کاملا راضی در 20 سال ارایه خدمات کفسابی و سنگسابی نشان دهنده کیفیت خدمات ما است

اصلا فکرش رو هم نمیکردم که سنگ خراب شده کف اطاق پذیرایی خونه من رو بشه براق تر از روز اولش کرد. ممنون از کفسابی سفید

خانم شرفی
خانه دار - زعفرانیه

تیرگی و لک برداشتن کف پارکیگ برج ما باعث زشتی محیط و نارضایتی همسایگان ما بود که کفسابی سفید این مشکل رو به صورت کامل با کفسابی نانو از بین بردن و الان کف پارکینگ هم درخشان شده و هم نیاز به نظافت نداره!

جناب آقای مجردی
مدیر برج صبا

بعد از 15 سال ساخت ساختمان های بزرگ کفسابی سفید بهترین مجموعه ای هست که با آنها کار کردم چون قیمت زمان بندی و کادر متخصصی دارند و هیچی کم نمیزارند.

جناب آقای وفادار
سازنده مجتمع های مسکونی

مشاوره رایگان خدمات کفسابی ساختمان

خدمات کفسابی و سنگسابی به صورت تضمینی با قیمت فوق العاده توسط کادر مجرب آموزش دیده اتحادیه کفسابی

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

0912-6758326

خدمات کفسابی سفید

خدمات کف سابی ساختمان

شاید تاکنون برای شما هم این سوال پیش آمده است که چرا امروزه خدمات کف سابی ساختمان مورد توجه قرار گرفته است؟

در گذشته هنگامی که کف ساختمان دچار نقص می‌شد افراد مجبور بودند، قسمت‌های آسیب دیده را جدا کرده و ترمیم کنند. پس از انجام عملیات تعویض قسمت‌های آسیب‌دیده، هنگامی که یک سرامیک و یا سنگ نو جای‌گذاری شود، قسمت‌های جایگزین شده بسیار مشخص و نمایان خواهند بود.

همچنین باید توجه نمود که این کار هزینه زیادی را در بر دارد. اما امروزه با وجود راهکارهای جدیدی مانند خدمات کفسابی ساختمان که به بازار عرضه شده است، دیگر مشکلات قبلی وجود نخواهند داشت و شما می‌توانید به راحتی سطوح ساختمان‌ خود را ترمیم کنید. 

با ورود خدمات کفسابیک به زندگی امروز، هم مشکلات و هزینه‌ها به حداقل رسیده و هم با انجام این عملیات، سطحی هموار و یک دست در بنا ایجاد می‌شود که بسیار زیبا و چشم نواز است.

در یک ساختمان، پس از مدتی که از زمان استفاده آن می‌گذرد، نیاز است که در زمینه‌های زیبایی و ترمیم آن عملیات ترمیمی انجام گیرد که خدمات کفسابی ساختمان نیز جزء آن دسته از فعالیت‌هاست که بسیار عمومی و پرطرفدار است. 

کفسابی ساختمان چگونه انجام میشود؟

کفسابی ساختمان به این معنا است که سطح محیط ساختمان را سابیده و صیقل دهید. این ساختمان می‌تواند کاربری‌های مختلفی داشته باشد مانند مجتمع‌های تجاری، اداری، مسکونی و …. 

خدمات کف سابی ساختمان عملیاتی است که برای از بین بردن ناهمواری‌های سطح سنگ و براق سازی و پاک کردن سطوح، توسط دستگاه ساب صورت می‌گیرد .خدمات کف سابی ساختمان ابتدا در کشور یونان جهت مسطح کردن سنگ فرش‌های جاده‌ها مورد استفاده قرار میگرفت و امروزه با پیشرفت تکنولوژی ماشین آلات، این خدمات به صورت گسترده‌تری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در کل می‌توان گفت کفسابی ساختمان به این معنا است که با انجام عملیات کفسابی، لایه‌های مرده و آسیب دیده سطوح مختلف موجود در ساختمان را برداشته و سطح آن را صیغلی و زیبا شود. این خدمات دربرگیرنده موارد مختلفی است که در ادامه به آن می‌پردازیم.

خدمات کفسابی ساختمان

کفسابی ساختمان در چه فضاهایی انجام میشود؟

خوشبختانه خدمات کفسابی در بیشتر فضاهای ساختمانی قابل اجراست و محدودیت خاصی ندارد. خدمات کفسابی ساختمان از ابتدای ساخت بنای ساختمان تا زمانی که افراد در آن ساختمان مستقر می‌شوند کاربرد دارد. پس از اتمام ساخت بناهای اداری، مسکونی و یا تجاری احتمال اینکه مواد مختلفی بر روی دیوار، کف و سطوح مختلف آن ریخته شده باشد وجود دارد و برای تمیز کردن و جداکردن آنها نیاز به مهارت ویژه‌ایست که توسط شرکت‌های کفسابی انجام می‌شود . یکی از خدمات کفسابی ساختمان، تمیزکاری بنا پس از اتمام ساخت آنهاست که با کمک تجهیزات و افراد متخصص، بهترین نتیجه را به دنبال دارد. 

عملیات کفسابی در تهران بیشتر در ساختمان‌های مسکونی و اداری انجام می‌شود. اما در محیطهای پرتردد و شلوغ، این خدمات از اهمیت بیشتری برخوردار است. به طور مثال کف محیط یک اداره یا شرکت تجاری، نسبت به سطح فضای یک خانه نیاز بیشتری به ساب زنی دارد؛ زیرا رفت و آمد در این محیط‌ها بالا است و فرسایش سنگ و یا هر پوشش دیگری که در این محیط استفاده می‌شود، بالا می‌رود. در مجموع می‌توان گفت کفسابی ساختمان در فضاهای پر تردد بسیار حائز اهمیت است.

چه سطوحی را که می توان کفسابی کرد؟

یکی از مهمترین مسائلی که باید به آن توجه کرد، جنس سطوح مختلف موجود در ساختمان است. از میان تمام سطوحی که ممکن است در محیط‌های مختلف وجود داشته باشد، سنگ و پارکتهای چوبی، مناسب‌ترین سطح جهت انجام خدمات کفسابی ساختمان می‌باشند. این سطوح به دلیل ضخامت بالایی که دارند به راحتی مورد سایش قرار می‌گیرند و جلوه‌های بسیار زیبا مییابند. البته سطوح دیگر را نیز می‌توان مورد سایش قرار داد اما مهمترین آنها دو مورد سنگ و پارکت است که به صورت مخصوص از کفسابی سنگ یا کفسابی پارکت استفاده می‌شود.

باید توجه شود که سطوح سنگی نیز نمونه های متنوعی دارد که میتوان به کف موزاییک و گرانیتی اشاره نمود که کفسابی هرکدام به روش ویژه‌های انجام می‌شود.

کفسابی سطوح سنگی در ساختمان

همانطور که گفتیم سطوح سنگی و چوبی مناسب‌ترین گزینه‌های خدمات کفسابی ساختمان هستند. اما در کل سطوح سنگی حتی بیشتر از سطوح چوبی برای عملیات کفسابی مناسب هستند. عملیات کفسابی سطوح سنگی به این صورت می‌باشد که لایه‌هایی از سنگ که دچار آلودگی و آسیب دیدگی شده‌اند، برداشته می‌شود و در نهایت جلای سنگ‌ها و زیبایی محیط بیش از پیش می‌شود.

در کفسابی ساختمان با کف سنگی، با توجه به نوع سنگی که در محیط استفاده شده است، دستگاه‌های متعددی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در صورتی که عملیات کفسابی توسط افراد کم تجربه و غیر متخصص انجام شود که اطلاعات دقیقی از نوع سنگ و نحوه ساب زدن آن نداشته باشند، احتمال اینکه به سنگ کف آسیب برساند وجود دارد. در نتیجه برای انجام خدمات کفسابی ساختمان، بهتر است با شرکت‌های معتبر و تکنسین‌های متخصص و باتجربه در ارتباط باشید. چنانچه عملیات کفسابی به صورت دقیق و حرفه‌های انجام شود، اثر فوق العاده‌ای به جای می‌گذارد.

کفسابی سطوح سنگی

کفسابی سطوح چوبی (پارکت) در ساختمان

سطوح چوبی بسیار آسیب‌پذیر بوده و به مرور از کیفیت و زیبایی آن کاسته می‌شود. کفسابی ساختمان‌هایی که در سطح آن از پارکت‌های چوبی استفاده شده است بسیار مهم است و در طی گذشت زمان برای ترمیم آراستگی سطح، نیاز به عملیات ترمیمی بسیار ضروری است.

با انجام خدمات کفسابی ساختمان، سطوح این پارکت ها صیقل داده می‌شود و همچنین ضایعاتی که به مرور بر روی آنها رخ می‌دهد کاملا از بین می‌روند. همچنین در طی عملیات کفسابی ماده ای به نام رزین بر روی سطح پخش می‌شود تا زیبایی و درخشندگی سطح ساختمان را دو چندان کند.

کفسابی سطوح سرامیکی

چنانچه کف ساختمان از جنس سرامیک باشد و به صورت روزانه تمیز شود، همچنان با گذشت زمان به دلیل ایجاد خراش و یا ماندگاری بعضی از لکه‌ها نیاز به استفاده از خدمات کفسابی ساختمان دارد. با توجه به لکه پذیربودن سرامیک استفاده از کفسابی سرامیک برای ایجاد درخشش و زیبایی کف بسیار اهمیت دارد. ممکن است هزینه خدمات کفسابی ساختمان از نظر شما زیاد به نظر برسد اما در مقایسه با هزینه‌های شستشو و خرید و مواد شوینده متفاوت برای موکت و فرش و همچنین تعویض سطوح آسیب دیده، هزینه‌های کفسابی سرامیک مبلغ ناچیزی به حساب می‌آید.

کفسابی سطوح موزاییکی

از دیگر خدمات کفسابی ساختمان ساب زنی موزاییک می‌باشد. از موزاییک بیشتر در مکان‌های عمومی و پر تردد استفاده می‌شود. هنگامی که سطحی موزاییک کاری می‌شود، به دلیل ریختن سیمان اضافی و تکه‌های موزاییک در بیشتر مواقع سطح یکدست و زیبایی نخواهیم داشت. به همین دلیل از ساب زنی موزاییک جهت زیبا سازی سطح استفاده می‌شود که یکی از موارد پرکاربرد خدمات کفسابی ساختمان محسوب می‌شود.

قیمت کفسابی موزاییکی

هزینه خدمات کفسابی ساختمان

هزینه خدمات کفسابی ساختمان با توجه به متراژ سطح مورد نظر متفاوت است و همچنین به عوامل متعددی از جمله نوع سنگ و محیط عملیات کفسابی بستگی دارد. یکی از موارد مهم دیگری که در میزان هزینه تخمین زده شده تاثیر گذار است، بررسی این موضوع است که آیا عملیات کفسابی قبلا انجام شده است یا خیر؟

زیرا اگر عملیات کفسابی قبلا انجام شده باشد میزان عیوب و نقص‌های موجود در سطح کمتر بوده و عملیات آسان‌تر خواهد بود.

بررسی عوامل تاثیرگذار در هزینه کفسابی

نوع سنگ: سنگ از جمله مصالح قدیمی است که در ساخت بنا مورد استفاده قرار می‌گرفت.

دو نوع سنگ وجود دارد : سنگ نرم و سنگ سخت

سنگ نرم دارای استحکام طبیعی، زیبایی و جذابیت منحصر به فردی است که هیچ گونه آسیبی به محیط زیست نمی‌رساند. ترمیم و بازسازی سنگ نرم راحت‌تر است، بنابراین هزینه کفسابی پایین‌تری دارند. سرامیک، تراورتن و موزاییک از جمله نمونه‌های این سنگ می‌باشند.

سنگ گرانیت از نمونه‌های سنگ سخت می‌باشد و در مدت زمان طولانی، اثرات مضری بر سلامت انسان دارد. بنابراین سنگ سخت برای نمای ساختمان، کف و پله مناسب است. لازم به ذکر است که ترمیم و بازسازی سنگ سخت عملیات آسانی نبوده و هزینه بیشتری در پی دارد.

متراژ محیط: هرچه متراژ محیط بیشتر باشد هزینه خدمات کفسابی بیشتر می‌شود.

تعداد زاویه‌ها و گوشههای سطح: تعداد زاویه‌های محیط در برآورد هزینه‌های کلی کفسابی تاثیر دارد. به عنوان مثال هزینه خدمات کفسابی ساختمان در یک سالن مستطیل شکل با هزینه کفسابی همان اتاق با تعداد گوشه‌های بیشتر، متفاوت است.

محل کفسابی: اگر عملیات کفسابی و ساب زنی در محیطی بیرون از فضای شهری انجام شود، هزینه ایاب و ذهاب نیز به کل هزینه‌ها افزوده می‌شود.

  • میزان پستی و بلندی سطح
  • کیفیت سنگ
  • نوع سطح
  • روش ساب زنی و کفسابی
 
کفسابی با دستگاه فوق پیشرفته

روش‌های انجام کفسابی ساختمان

عملیات کفسابی ساختمان با توجه به ویژگی‌های محیط و میزان هزینه‌ها، به روش‌های مختلفی انجام می‌شود که استفاده از هر یک در محاسبه هزینه کفسابی تاثیر می‌گذارد.

کفسابی با فرچه سیمی: در این روش با استفاده از فرچه، سطح مورد نظر سابیده شده و صیغل داده میشود.

کفسابی کامل: کفسابی کامل چند مرحله دارد. در این روش ابتدا لایه برداری و یکپارچه کردن سطح انجام می‌شود و در نهایت ساب براق کننده توسط کفساب اعمال می‌شود.

استفاده از رزین: در این مرحله حفره‌هایی که در برخی سنگ‌ها وجود دارد توسط ماده رزین پر می‌شود و پس از خشک شدن عملیات ساب زنی را انجام می‌دهند. هزینه این روش در کفسابی بالا نمی‌باشد. البته لازم به ذکر است که قسمت های ترمیم شده سنگ مانند روز اول درخشان و براق نخواهد شد. استفاده از این روش بسیار به صرفه تر از تعویض سنگ میباشد.

کفسابی نانو: این روش یکی از پر هزینه‌ترین روش‌های خدمات کفسابی ساختمان است. استفاده از مواد نانو باعث جلوگیری از جذب آب، روغن، گریس، اسید و هرگونه آلودگی دیگری می‌شود.
کفسابی ایتالیایی: بهترین روش انجام کفسابی، کفسابی ایتالیایی می‌باشد. این روش باید با مهارت بالا و توسط نیروی ماهر و تکنسین با تجربه انجام شود. نتیجه انجام خدمات کفسابی ساختمان به روش ایتالیایی فوق‌العاده خواهد بود.

کفسابی سفید

مشاوره رایگان خدمات کفسابی و سنگسابی

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

0912-6758326

لوگو کفسابی سفید (9)

کفسابی سفید بهترین خدمات کفسابی و سنگسابی را با بهترین قیمت ارائه میکند.

تماس با ما

0912-6758326