بهترین شرکت خدمات کفسابی پارکت در ایران🎖

مورد تایید اتحادیه سنگسابی و نماشویی و نهادهای و استانداردگذاری ایران و ایزو 9001

مشاوره رایگان کفسابی و سنگسابی

0912-6758326

مورد تایید نهادها و استانداردهای کشور
شرکت کفسابی سفید
با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان خدمات کفسابی پارکت

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

0912-6758326

کفسابی پارکت

اصلی‌ترین هدف کفسابی پارکت احیا کردن و یکنواخت کردن سطح پارکتی است که دچار مشکل شده است. با کفسابی کردن پارکت می‌توان خش‌هایی که به مرور زمان بر روی آن ایجاد شده را رفع کرد. همچنین پستی و بلندی‌های ناشی از باد کردن چوب را می‌توان از بین برد. یکی دیگر از مواردی که توصیه می‌شود این است که بعد از پارکت کردن کف حتما عملیات کفسابی قبل از استفاده و بهره‌برداری انجام شود. با انجام دادن این کار در واقع تاثیر عوامل مخرب کمتر می‌شود. در نتیجه پارکت طول عمر مفید بیشتری خواهد داشت. پس می‌توان گفت کفسابی پارکت قبل از بهره‌برداری امری ضروری است.

دستگاه پیشرفته

دستگاه پیشرفته

سنگسابی بوسیله ساب های ایتالیایی، آلمانی و ژاپنی

تعهد کاری

تعهد کاری

نظافت کامل کف
و اطمینان از بهترین کیفیت

نیروی متخصص

نیروی متخصص

کارشناسان متخصص آموزش دیده توسط اتحادیه سنگسابان

سابقه درخشان

سابقه درخشان

بیست سال سابقه درخشان در خصوص سنگسابی و کفسابی

نظرات مشتریان

مشتریان کاملا راضی در 20 سال ارایه خدمات کفسابی و سنگسابی نشان دهنده کیفیت خدمات ما است

اصلا فکرش رو هم نمیکردم که سنگ خراب شده کف اطاق پذیرایی خونه من رو بشه براق تر از روز اولش کرد. ممنون از کفسابی سفید

خانم شرفی
خانه دار - زعفرانیه

تیرگی و لک برداشتن کف پارکیگ برج ما باعث زشتی محیط و نارضایتی همسایگان ما بود که کفسابی سفید این مشکل رو به صورت کامل با کفسابی نانو از بین بردن و الان کف پارکینگ هم درخشان شده و هم نیاز به نظافت نداره!

جناب آقای مجردی
مدیر برج صبا

بعد از 15 سال ساخت ساختمان های بزرگ کفسابی سفید بهترین مجموعه ای هست که با آنها کار کردم چون قیمت زمان بندی و کادر متخصصی دارند و هیچی کم نمیزارند.

جناب آقای وفادار
سازنده مجتمع های مسکونی

مشاوره رایگان خدمات کفسابی پارکت

خدمات کفسابی و سنگسابی به صورت تضمینی با قیمت فوق العاده توسط کادر مجرب آموزش دیده اتحادیه کفسابی

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

0912-6758326

خدمات کفسابی سفید

همه چیز در مورد خدمات کفسابی پارکت

امروزه با بیشتر شدن تقاضا برای پارکت کردن خدمات کفسابی پارکت نیز بسیار گسترش یافته است. می‌توان گفت یکی از زیباترین کفپوش‌هایی که می‌توان برای کف خانه یا مغازه در نظر گرفت پارکت می‌باشد. در حال حاضر تنوع بسیار بالایی از پارکت‌ها وارد بازار شده‌اند که متناسب با تمامی سلیقه‌ها می‌باشند. بهترین نوع پارکت‌ها از چوب درخت گردو و راش تهیه می‌شوند. البته برخی از انواع پارکت‌ها نیز هستند که به صورت کامپوزیتی از چوب و پلاستیک هستند. به دلیل اینکه اصلی‌ترین ماده تشکیل دهنده پارکت‌ها چوب می‌باشند احتیاج به مراقبت و نگه‌داری بالایی دارند. همچنین بعد از مدتی مخصوصا در محیط‌های مرطوب پارکت‌ها زیبایی اولیه خود را از دست می‌دهند و باد می‌کنند. راه حل بسیار کاربردی و مقرون به صرفه‌ای که امروزه بسیار جا افتاده شده برخورداری از خدمات کف سابی پارکت می‌باشد.

نصب پارکت در کف ساختمان احتیاج به هزینه و زمان زیادی دارد. به همین دلیل منطقی نیست پارکت خراب آسیب دیده را کنده و پارکت دیگری را جایگزین کرد. بهترین راهکار این است که عمل کفسابی را بر روی کف آسیب دیده اعمال کرد. با این روش سطح خراب شده و آسیب دیده پارکت احیا می‌شود. به طوری که تمامی باد کردگی و خط و خش ایجاد شده بر روی آن کاملا از بین می‌رود.  البته متخصصان این حوزه توصیه می‌کنند تا مشتریان از خدمات کفسابی پارکت بلافاصله بعد از نصب نیز استفاده کنند. این کار باعث می‌شود تا کف مکان مورد نظر زیباتر جلوه کند و طول عمر بیشتری داشته باشد. در ادامه این مقاله سعی شده است تا جزئیات کاملی از فرآیند کفسابی بر روی پارکت ارائه شود. 

خدمات کف سابی پارکت

اصلی‌ترین هدف خدمات کف سابی پارکت احیا کردن و یکنواخت کردن سطح پارکتی است که دچار مشکل شده است. با کفسابی کردن پارکت می‌توان خش‌هایی که به مرور زمان بر روی آن ایجاد شده را رفع کرد. همچنین پستی و بلندی‌های ناشی از باد کردن چوب را می‌توان از بین برد. یکی دیگر از مواردی که توصیه می‌شود این است که بعد از پارکت کردن کف حتما عملیات کفسابی قبل از استفاده و بهره‌برداری انجام شود. با انجام دادن این کار در واقع تاثیر عوامل مخرب کمتر می‌شود. در نتیجه پارکت طول عمر مفید بیشتری خواهد داشت. پس می‌توان گفت کفسابی قبل از بهره‌برداری امری ضروری است.

در حالت کلی باید بگوییم که عملیات کفسابی بر روی پارکت سه مرحله دارد. مرحله اول بعد از پارکت کردن، مرحله دوم قبل از بهره‌برداری و مرحله سوم بعد از کهنه شدن پارکت است. مرحله سوم بعد از مدت‌ها و تخریب شدن پارکت جهت نو کردن آن انجام می‌شود. البته ناگفته نماند که برای هر پارکتی با جنس مختلف مواد و شرایط متفاوتی اعمال می‌شود. در ادامه هر یک از این مراحل به صورت جداگانه بررسی خواهد شد.

خدمات کفسابی پارکت شامل چه مراحلی می‌باشد؟

خدمات کف سابی پارکت به دقت و مهارت بالایی نیاز دارد. تمامی مراحل این عملیات باید با تخصص لازم و کافی صورت بگیرد. در غیر اینصورت خرابی و خسارت زیادی به پارکت‌های کف وارد خواهد شد. لازم به گفتن است که طریقه پارکت کردن نیز بسیار مهم است و باید با دقت بالایی انجام شود. اگر پارکت‌ها با نظم بر روی سطح صافی چیده نشوند عملیات کفسابی به درستی انجام نمی‌شود و نتیجه خوبی نخواهد داشت. 

مراحل عملیات کفسابی پارکت

مثل هر کار تخصصی دیگری باید مراحل عملیات کفسابی پارکت با دقت بالایی صورت بگیرد. در صورتی که مراحل کار به درستی انجام نشوند احتمال ایجاد خطا در کیفیت کار بالا خواهد رفت. جزئیات مراحل کفسابی پارکت تخصصی و مربوط به کارفرما می‌باشند. ولی در حالت کلی می‌توان گفت سه مرحله برای این کار نیاز است که عبارتند از:

 •  

  کفسابی قبل از اجرای پارکت:

  قدم اول در هر کاری زیرسازی سالم و اصولی است. کسانی که تصمیم گرفته‌اند تا کف مکان مورد نظر خود را پارکت کنند قطعا قرار است هزینه زیادی را بابت این کار بپردازند. پس باید دقت کرد تا قبل از کار زیرسازی‌های لازم درست انجام شده باشند. با این کار زحمات و مشکلات کمتری در حین کار پیش خواهد آمد. قبل از اجرای پارکت بر روی سنگ زیر پارکت عملیات کفسابی انجام می‌شود. هدف اصلی از این کار این است که سطحی صاف و بدون ایراد حاصل شود. در نتیجه پارکت به خوبی و بدون عیب و نقص بر روی زمین بنشیند. اگر کف ساختمان شما سرامیک است توصیه میکنم مقاله کفسابی سرامیک را در این باره بخوانید.
 
 • کفسابی قبل از بهره‌برداری از پارکت:

  برای اینکه کار بی‌عیبی از کارفرما تحویل گرفته شود توصیه می‌کنیم تا قبل از بهره‌برداری کف پارکت شده کفسابی شود. این کار باعث می‌شود تا چسب یا سیمانی که در حین کار روی پارکت ریخته شده است از بین برود. همچنین مکانی که در حال پارکت شدن است تبدیل به کارگاهی می‌شود که انواع مصالح تیز و برنده وجود دارند. این مصالح در حین کار بر روی پارکت‌ها خش می‌اندازند. با کفسابی کردن آن، کف شفاف و براقی را تحویل خواهید گرفت.
 
 • کفسابی سال‌ها بعد از اجرای پارکت:

    بیشترین کسانی که به دنبال کفسابی پارکت هستند مشتریانی می‌باشند که بعد از سال‌ها از ظاهر کهنه کف مکان مورد نظر خود شکایت دارند. به صورت باور نکردنی بعد از انجام عملیات کفسابی پارکت می‌توان با کف نو و بدون ایراد روبرو شد. با سپردن کار به عهده شرکت‌های معتبر و بهره‌برداری از تکنولوژی روز تمامی خش‌ها و ناهمواری‌های ایجاد شده بر روی پارکت از بین خواهد رفت. در نتیجه با پرداخت هزینه ناچیز مشتری‌ها صاحب مکانی با کف تازه می‌شوند.
 

انواع دستگاه‌های خدمات کفسابی پارکت

در عصر حاضر علاوه بر کیفیت و مرغوبیت کالا افراد به زیبایی و ظاهر هر کالایی نیز اهمیت می‌دهند. به همین دلیل برای مشتریان بسیار مهم شده است که کف مکانی که پارکت شده است همیشه جلا و زیبایی روز اول خود را داشته باشد. برای این منظور دستگاه‌های جدید و متنوع با ابعادی نسبتا کوچکتر متناسب با کفسابی ساختمان وارد بازار شده‌اند. تمامی این دستگاه‌ها برای یک هدف یعنی کف سابی پارکت در بازار موجود است. کارفرما‌ها با توجه به بودجه و شرایط کاری خود دستگاه مناسبی را خریداری می‌کنند. در نتیجه می‌توان با صرفه‌جویی کردن در زمان، هزینه و انرژی کف مکانی را به بهترین نحو ممکن بازسازی نمود. 

دستگاه‌های کفسابی پارکت در ابعاد و سطح‌های مختلفی طراحی شده‌اند. برای انتخاب مناسب‌ترین آن‌ها باید به نوع محیط کار و راحتی اوپراتور دقت کرد. راحتی اوپراتور حین کار کردن با دستگاه شرط اول و اصلی یک دستگاه است. چرا که اگر در حین کار نتوان بر دستگاه مسلط شد امکان بروز خطا و خسارت بالا می‌رود. همچنین دستگاه باید روان و آسان حرکت کند. در نتیجه اوپراتور نیاز نخواهد داشت تا نیروی زیادی را حین کار اعمال کند. بنابراین سطحی صاف و بدون ایراد می‌توان به دست آورد. همچنین ممکن است نوع دستگاه نسبت به نوع کفسابی متفاوت باشد. در این رابطه میتوانید انواع کفسابی را در مقاله کفسابی در تهران مشاهده نمایید.

مشاوره رایگان خدمات کفسابی پارکت

مزایای خدمات کفسابی پارکت

 • جلا و شفافیت پارکت: از جمله اصلی‌ترین مزایای خدمات کف سابی پارکت صافی و شفافیتی است که در پایان کار حاصل می‌شود. اگر پارکتی را قبل و بعد از انجام کفسابی بررسی کنیم به وضوح شاهد تغییرات ظاهری خواهیم بود. نتیجه‌ای که در ظاهر پارکت به روش کفسابی به دست می‌آید را نمی‌توان با روش‌های دیگری به دست آورد.
 • ماندگاری بالا: مکانی که عملیات کفسابی بر روی آن اعمال شده باشد در واقع یک کف نو و جدید است. با قاطعیت می‌توان گفت که این کف هیچ تفاوتی و کفی که جدیدا پارکت شده است ندارد. به همین دلیل شفافیت به دست آمده ماندگاری و طول عمر خیلی بالایی خواهد داشت. شاید بتوان به کمک مواد شوینده و جلا دهنده‌ها ظاهری به نسبت مشابه با کفسابی به دست آورد. ولی باید گفت این راهکارها دوام و طول عمر زیادی نخواهند داشت.
 • قیمت مناسب: قیمت مناسب و به صرفه‌ای که کفسابی دارد آن را در بین تمامی قشرها محبوب کرده است. افرادی که تمایل دارند می‌توانند از خدمات کفسابی پارکت استفاده کنند و با پرداخت هزینه بسیار کم به زیبایی و طول عمر کف منزل، محل کار یا … بیافزایند.
عملیات کفسابی پارکت

قیمت خدمات کفسابی پارکت

امروزه روش‌ها و دستگاه‌های متنوعی جهت انجام کفسابی بر روی پارکت استفاده می‌شوند. مزیت استفاده از هر کدام از این روش‌ها قیمت ارزان‌تر در مقابل هزینه تعویض پارکت می‌باشد. یعنی مشتریان می‌توانند با پرداخت هزینه بسیار پایین کف مکان مورد نظر خود را احیا کنند. اگر به صورت دقیق‌تر بخواهیم بررسی کنیم عوامل مختلفی بر روی قیمت خدمات کفسابی پارکت تاثیر می‌گذارند. از این رو قبل از تصمیم‌گیری برای این کار توصیه می‌شود تا با متخصصان این حوزه مشورت شود. از جمله مواردی که بر روی قیمت کار کفسابی تاثیر می‌گذارند عبارتند از:  مساحت کف مورد نظر، شرایط کاری مکان، جنس پارکت نصب شده، تعداد پارکت‌های کف و دستگاهی که کارفرما جهت کار استفاده می‌کند. نحوه محاسبه قیمت را میتوانید در صفحه قیمت کفسابی مشاهده نمایید.

شاید این ایده به ذهن افراد برسد که پارکت آسیب دیده خود را با جلادهنده‌ها و مواد شوینده احیا کنند. در این صورت باید بگوییم که متاسفانه باید بگوییم این راهکارها همیشگی نیستند و طول عمر زیادی ندارند. در نهایت هزینه‌ای که بارها برای جلادهنده‌ها و مواد شوینده صرف می‌شود، بسیار بیشتر از قیمت کفسابی پارکت خواهد بود. به عنوان نکته آخر توصیه می‌کنیم که حتما کف سابی پارکت خود را به افراد متخصص و مجرب در خدمات کفسابی بسپارید. چرا که در این فرآیند در واقع یک لایه بسیار ظریفی از پارکت برداشته می‌شود. اگر افراد ناشی با دستگاه‌های نادرست این کار را انجام دهند جز ضرر و زیان چیزی عاید نخواهد شد. اگر شما هم تجربه ای در این مورد دارید لطفا با ما در میان بگذارید.

کفسابی سفید

مشاوره رایگان خدمات کفسابی و سنگسابی

برای تماس مستقیم روی شماره کلیک کنید