کفسابی در کرج 100% تضمینی🎖

مورد تایید اتحادیه سنگسابی و نماشویی و نهادهای و استانداردگذاری ایران و ایزو 9001

مشاوره رایگان کفسابی و سنگسابی

0912-6758326

مورد تایید نهادها و استانداردهای کشور
شرکت کفسابی سفید
با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان خدمات کفسابی و سنگسابی

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

0912-6758326

خدمات کفسابی در کرج

کفسابی به سابیدن سنگ با دستگاه کف سابی می‌گویند در این فرآیند در واقع یک لایه بسیار نازک از روی سنگ برداشته می‌شود و اگر سنگ به هر دلیل آسیب دیده باشد مانند روز اول و چه بسا بهتر از روز اول می‌شود با کفسابی می‌توان سنگ را براق و آینه‌ای کرد و ایرادات سنگ را رفع کرد.

 

اگر سنگ شما به هر دلیلی سیاه شده باشد یا هر ماده ای روی سنگ چسبیده باشد با کفسابی قابل رفع است.

با توجه به اینکه عملیات کفسابی در کرج امروزه با رشد و پیشرفت چشمگیری همراه بوده لذااز شما میخواهیم با ما همراه باشید.

تصویر تماس بگیرید

دستگاه پیشرفته

سنگسابی بوسیله ساب های ایتالیایی، آلمانی و ژاپنی

تعهد کاری

تعهد کاری

نظافت کامل کف
و اطمینان از بهترین کیفیت

نیروی متخصص

نیروی متخصص

کارشناسان متخصص آموزش دیده توسط اتحادیه سنگسابان

سابقه درخشان

سابقه درخشان

بیست سال سابقه درخشان در خصوص سنگسابی و کفسابی

نظرات مشتریان

مشتریان کاملا راضی در 20 سال ارایه خدمات کفسابی و سنگسابی نشان دهنده کیفیت خدمات ما است

اصلا فکرش رو هم نمیکردم که سنگ خراب شده کف اطاق پذیرایی خونه من رو بشه براق تر از روز اولش کرد. ممنون از کفسابی سفید

خانم شرفی
خانه دار - زعفرانیه

تیرگی و لک برداشتن کف پارکیگ برج ما باعث زشتی محیط و نارضایتی همسایگان ما بود که کفسابی سفید این مشکل رو به صورت کامل با کفسابی نانو از بین بردن و الان کف پارکینگ هم درخشان شده و هم نیاز به نظافت نداره!

جناب آقای مجردی
مدیر برج صبا

بعد از 15 سال ساخت ساختمان های بزرگ کفسابی سفید بهترین مجموعه ای هست که با آنها کار کردم چون قیمت زمان بندی و کادر متخصصی دارند و هیچی کم نمیزارند.

جناب آقای وفادار
سازنده مجتمع های مسکونی

مشاوره رایگان خدمات کفسابی و سنگسابی

خدمات کفسابی و سنگسابی به صورت تضمینی با قیمت فوق العاده توسط کادر مجرب آموزش دیده اتحادیه کفسابی

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

0912-6758326

خدمات کفسابی سفید
کفسابی سفید

مشاوره رایگان خدمات کفسابی و سنگسابی

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

0912-6758326

صفر تا صد کفسابی در کرج

در ابتدا لازم است بدانید کفسابی به ساییدن سنگ، درخشان و براق نمودن سنگ،  شیشه ای کردن سنگ و… اطلاق می شود که بر روی سطوح مختلف سنگی قابل اجرا می باشد. به عبارتی کفسابی به برداشتن 2 الی 5 میلی متر از روی سنگ گفته می شود که به منظور رفع آلودگی و جرم گیری و همچنین براق کردن سنگ صورت می گیرد.

عملیات کفسابی با استفاده از دستگاه های خاصی انجام می شود که سطح سنگ به واسطه آن صاف و درخشان می شود. نکته قابل توجه این است که کفسابی تنها به یک نوع کف اختصاص ندارد بلکه برای تمامی عناصر و مصالح کف ساختمان و انواع سنگ ها قابل اجرا می باشد. در این مقاله تلاش ما بر این است که کفسابی در کرج را مورد نقد و بررسی قرار دهیم و از تمامی جزئیات مربوط به آن آگاه شویم.

چرا باید از کفسابی استفاده کنیم؟

با توجه به اینکه عملیات کفسابی در کرج امروزه با رشد و پیشرفت چشمگیری همراه بوده لذا این اقدام زمانی الزامی است که برخی موارد و مشکلات مشاهده شود. این مشکلات عبارتند از:

 • هم تراز نبودن سنگ یا کف ساختمان

چنانچه کف ساختمان هم تراز و یکدست نباشد می توان از عملیات کفسابی در کرج بهره مند شد که در این صورت معمولا از موتور سه فاز برای کفسابی و ساییدن سنگ استفاده می شود.

 • وجود برخی مصالح ساختمانی و جرم بر روی سنگ یا کف ساختمان

در صورتی که برخی جرم ها و مصالح ساختمانی بر روی سنگ و کف ساختمان یافت شود عملیات کفسابی به واسطه دستگاه مخصوص انجام می شود. در خلال این اقدام ممکن است بند و درزهای سنگ خالی شود که در این صورت باید آنها با مواد و بتونه مخصوص پر شوند.

 • آسیب های سطحی سنگ یا کف ساختمان

در پاره ای از اوقات برخی آسیبها در کف ساختمان و بر روی سنگ مشاهده می شود که باید کفساب آنها را بررسی کند. در صورتی که این اسیب اندک باشد با ساییدن اصلاح می شود و چنانچه این آسیب عمیق تر باشد باید با استفاده از مواد خصوص پر شود.

نکته: با مشاهده هر یک از موارد فوق می توان برای کفسابی در کرج به وب سایت های معتبر مراجعه کنید و از خدمات فوق العاده آنها بهره مند شوید.

صفر تا صد کفسابی در کرج

‼مراقب آسیب رسیدن به سرامیک‌های خود باشید‼

لازم به ذکر است بدانید کفسابی از جمله اقداماتی است که باید به واسطه افراد مجرب و متخصص و دستگاه های مخصوص انجام شود. نحوه کفسابی تا حد زیادی به آسیب مشاهده شده بر روی سنگ بستگی دارد. به عبارتی چنانچه گرد و غبار و خاک بر روی سنگ و کف ساختمان یافت شود برای از بین بردن ان باید از جارو یا گردگیر استفاده شود.

 گاهی اوقات برای عملیات کفسابی در کرج از برخی مواد شوینده و پاک کننده استفاده می شود که برای جلوگیری از آسیب رسیدن به سرامیک ها باید این مواد در مقدار معین مورد استفاده قرار بگیرد. در پاره ای از اوقات افراد برای تمیز کردن سنگ و کف ساختمان از پاک کننده های چند منظوره استفاده می کند که این مواد سبب آسیب جدی به سنگ می شود.

نکته: به منظور مراقبت از برخی سنگ های حساس و شکننده نظیر سنگ آهک، مرمر و.. در حین کفسابی باید از برخی مواد نظیر لیمو، سرکه و.. که حاوی اسید هستند به صورت جدی اجتناب شود.

موارد استفاده از کفسابی چیست؟

شایان ذکر است بدانید در برخی موارد نیاز به کفسابی احساس می شود که برجسته ترین انها در ابتدای احداث و بنای ساختمان است. پس از احداث ساختمان مواد و مصالح فراوانی بر روی کف ساختمان ریخته می شود که باید با احتیاط از سطوح جدا شوند. کفسابی در کرج توانسته خدمات متعددی را در این زمینه به افراد ارائه دهد.

یکی از مهمترین موارد استفاده کفسابی ، سنگسابی و ساییدن موزاییک است. به عبارتی در زمان موزاییک کاری مصالح زیادی بر روی کف ساختمان ریخته می شود که مستلزم کفسابی می باشد. گاهی اوقات نیز سنگ ها و کف ساختمان یکدست و هم تراز نیستند از این رو با انجام کفسابی می توان پستی و بلندی آنها را رفع نمود.

از برجسته ترین موارد استفاده از ، کفسابی و سنگسابی گرانیت و پارکت است. این اقدام به مراتب دشوارتر و مستلزم تخصص و تجربه بیشتر می باشد. علاوه بر لکه گیری و پاکیزگی این اقدام یا به عبارتی کفسابی سبب افزایش طول عمر و دوام پارکت می شود.

کفسابی در کرج

کفسابی خوب را چگونه تشخیص دهیم؟

علی الرغم مطالب فوق، یکی از نکات مهم و اساسی در هنگام کفسابی، اهمیت انتخاب کفساب است. عملیات کفسابی دارای انواع مختلفی است و هر یک از سطوح به روش خاصی تمیز می شوند به همین سبب تشخیص و انتخاب نوع مناسب کفسابی باید با دقت و ظرافت صورت بگیرد.

کفسابی خوب که مستلزم کفساب خوب است باید از برخی معیارها و شاخصه ها برخوردار باشد. نخستین ویژگی برای یک کفساب خوب داشتن تجربه و تخصص فراوان و همچنین نحوه به کار گرفتن دستگاه کفسابی است.

یکی از ویژگی های کفسابی در کرج این است که شخصی به عنوان کمک کفساب به همراه کفساب است. همراهی این دو با یکدیگر می توانند روند و نتیجه کار را تسریع بخشد و آن را به بهترین شکل ممکن نمایان کند.

برخی از دیگر معیارهای برجسته کفسابی عبارتند از:

 • استفاده از دستگاه و تجهیزات پیشرفته
 • استفاده از دستگاه های متنوع با کارکردهای گوناگون برای کفسابی
 • داشتن نیروی متخصص و مجرب
 • انجام کفسابی در سریع ترین زمان ممکن
 • حمایت و پشتیبانی فوق العاده و حرفه ای از انجام فرآیند کفسابی

معیارهای کفسابی خوب چیست؟

لازم به ذکر است بدانید کفسابی در بردارنده برخی معیارها می باشد. یک کفسابی خوب باید مطابق با اصول و استانداردهای لازم انجام شود. برخی از برجسته ترین فاکتورها و معیارهای کفسابی خوب عبارتند از:

 • یکپارچه و یکنواخت بودن سطوح سنگی
 • عدم تفاوت در شفاف بودن نواحی مختلف سنگی
 • خالی نبودن بندکشی سنگ ها
 • اطراف و لبه های دیوار به صورت دستی کفسابی شود
 • برطرف شدن پستی و بلندی سنگ ها

نکته: لازم به ذکر است بدانید عملیات کفسابی تا حد زیادی به مواد آن بستگی دارد و این مواد برای کف ها و سنگ های مختلف به صورت متغیر و متفاوت می باشد. به طور کلی، از معیارهای بارز و برجسته کفسابی خوب این است که تمامی قسمت ها و سطوح مختلف کف درخشندگی یکسانی داشته باشد.

کفسابی

قیمت کفسابی در نواحی مختلف کرج چگونه مشخص می شوند؟

همانطور که میدانید کفسابی در زمره اقداماتی است که در تمامی مکان ها به صورت متغیر انجام میشود. کفسابی در کرج با هدف براقی و درخشندگی در تمامی اماکن به واسطه دستگاه های مدرن و پیشرفته صورت می گیرد.

یکی از برجسته ترین و مهمترین نکات پیرامون کفسابی، تعیین قیمت این عملیات است که به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. قیمت کفسابی در کرج بر اساس متر مربع تعیین و محاسبه می شود حال آنکه این مسئله تا حد زیادی وابسته به برخی پارامترها می باشد.

یکی از عوامل موثر در تعیین قیمت کفسابی نوع سنگ است. به عبارتی سنگ هایی نظیر موزاییک و صلصالی و… که در زمره سنگ های نرم هستند قیمت آنها به مراتب کمتر از سنگهای سخت و گرانیت می باشد.

از دیگر پارامترهایی که بر روی قیمت کفسابی موثر است متراژ محیط و محل کفسابی است. به عبارتی چنانچه محل کفسابی داخل شهر باشد قیمت آن به مراتب پایین تر از بیرون شهر است. همچنین نوع آسیب سنگ نیز می تواند در محاسبه قیمت کفسابی در کرج تاثیر فوق العاده ای داشته باشد. به هر اندازه اسیب سنگ بیشتر باشد هزینه کفسابی افزایش می یابد.

مناطقی تحت پوشش خدمات کفسابی در کرج کدامند؟

با توجه به اینکه کفسابی از جمله اقداماتی است که بر روی سنگ ها صورت می گیرد تعداد شرکت های مربوط به آن در تمامی شهرها و استان ها در حال افزایش است. کرج نیز به عنوان یکی از استان های پر جمعیت در بر دارنده تعداد زیادی شرکت کفسابی است که به شرح ذیل می باشند:

شاهین‌ویلا، قلم، نوبنیاد، ظفر، باهنر، رجایی‌شهر، بلوار خوارزمی، گلدشت، خرمدشت، اتحاد، کرج نو، دهقان ویلا، فردیس،‌ اسلام آباد، مهرویلا، محمود آباد، حسن آباد، بیلقان، قلمستان، شاه عباسی، بلوار بلال، بلوار شهرداری، بلوار دانش، خیابان بهشتی، بلوار چمران، بلوار ماهان، بلوار ارم، بلوار استقلال، بلوار کاج، بلوار یادگار امام.

کرج، مهرشهر، گوهردشت، طالقانی، سه باندی،‌ هفت‌تیر، آزادگان، درختی، گلشهر، محمدشهر، رستاخیز، عظیمیه، جهانشهر، چمران، حصارک، المهدی، حیدر آباد، آتشگاه، باغستان، میدان سپاه، میدان کرج، میدان باهنر، میانجاده،خیابان بنی‌نجار،‌ میدان مادر،‌ انوشیروان، بزرگمهر، بلوار دانش‌آموز، شهید فهمیده، بلوار علامه جعفری، بلوار خانزاده، جواد آباد، سرحد آباد، ماهدشت، اشتراکی، ولیعصر، کوی کارمندان جنوبی، چهارصد دستگاه،‌ چنارک، سعید آباد، کلاک، گرمدره، خوزنکلا، ارنگه، گچسر، طالقان، فشند، نظرآباد، اشتهارد.

 

مناطق تحت پوشش کفسابی

کفسابی سنگ به چه شیوه‌ای انجام می‌شود؟

شایان ذکر است بدانید عملیات کفسابی در کرج با استفاده از دستگاه های مختلف انجام می شود. به عبارتی هر نوع کف به صورت ویژه و با روش های خاص ساب زنی و کفسابی می شوند.

سنگسابی یا کفسابی سنگ مستلزم دقت و ظرافت بسیار زیادی است حال آنکه نوع سنگ در انجام این عملیات تاثیر فوق العاده ای دارد. نکته قابل توجه این است که کفسابی گرانیت با دیگر سنگ ها متفاوت است.

یکی از نکات مهم و اساسی پیرامون کفسابی سنگ این است که اگر در خلال کفسابی بین قطعات سنگ از مواد پرکننده، سیمان و… به اندازه کافی وجود نداشته باشد باید در سریع ترین زمان با استفاده از سیمان سفید و دیگر مواد این درزها پر شوند.

به طور کلی، کفسابی سنگ در چندین مرحله انجام می شود که عبارتند از:

مرحله نخست

ساب زنی با لقمه 30 یا 46 که برای از بین بردن پستی و بلندی سنگ و یکنواخت کردن آنها مورد استفاده قرار می گیرد.

مرحله دوم

ساب زنی با لقمه 60 یا 80 که برای کاهش زبری سنگ و یکنواخت کردن سطح آن مورد استفاده قرار می گیرد.

مرحله سوم

ساب زنی با لقمه 120 که برای برداشتن بتونه و رزین روی سنگ مورد استفاده قرار می گیرد.

مرحله چهارم

ساب زنی با لقمه 200 که برای آماده سازی سنگ مورد استفاده قرار می گیرد.

آیا کفسابی  در کرج به سنگ آسیب می‌رساند؟

علی الرغم مطالب فوق در می یابیم کفسابی که به منظور افزایش درخشندگی و براقی سنگ ها انجام می شود نه تنها اسیبی به سنگ وارد نمی کند بلکه دوام و مقاومت آنها را افزایش می دهد.

نکته قابل توجه این است که برای کفسابی سنگ از لقمه سنگ استفاده می شود. در صورتی که برای کفسابی از لقمه مناسب استفاده نشود ممکن است صدماتی به سنگ وارد شود. به عبارتی به منظور جلوگیری از بروز آسیب و صدمه به سنگ در خلال کفسابی باید سایز لقمه تنظیم و کنترل شود و با نوع سنگ همخوانی داشته باشد.

به منظور جلوگیری از آسیب رسیدن به سنگ توصیه می شود از حداکثر مواد شوینده و پاک کننده بر روی سطوح سنگی استفاده شود. چنانچه سنگ شما کهنه و آسیب دیده باشد عملیات کفسابی باید با استفاده از دستگاه های مخصوص و به صورت حرفه ای انجام شود.

کفسابی سنگ

مزایای کفسابی در کرج

امروزه در سراسر کشور برای تمیز کردن کف ساختمان از فرایند کفسابی استفاده می شود. این عملیات در شرکت های مختلف به صورت متفاوت و متغیر انجام می شود. برخی از برجسته ترین و مهمترین مزایای کفسابی عبارتند از:

 • عمر سنگ ها را افزایش می دهد و مقاومت انها را چندین برابر می کند.
 • سنگ ها را براق می کند.
 • پستی و بلندی سنگ ها را از بین می برد و سطح آنها را صاف و یکدست می کند.
 • سیمان، مصالح ساختمانی، مواد چسبناک و… را از روی سنگ ها پاک می کند.
 • آسیب دیدگی و خراش سنگ ها را از بین می برد.
 • سنگ های کهنه و قدیمی را نو می کند.

نکته: چنانچه قسمتی از سنگ کف ساختمان شکسته یا آسیب دیده باشد می توان به وسیله کفسابی آن را بازسازی نمود. نکته قابل توجه این است سنگی که کفسابی شده آلودگی و جرم را به مراتب کمتر از سنگی که کفسابی نشده جذب می کند.

کفسابی در کرج  و انواع خدمات کفسابی سفید در کرج

کفسابی با دارا بودن نیروی مجرب و متخصص فعالیت خود را آغاز کرده و با داشتن سابقه فراوان در این زمینه فرایند کفسابی را در نهایت کیفیت انجام می دهند. به عبارتی، کفسابی در کرج پیش از شروع این کار به افراد مشاوره می دهد و سپس فعالیت خود را آغاز می کند.

 خدمات متعددی را به افراد ارائه می دهند که عبارتند از:

 • انواع کفپوش سنگی

 • سنگسابی انواع سنگ گرانیت، مرمر، تراورتن

 • کفسابی و سنگسابی پارکینگ، راه پله

 • کفسابی منازل مسکونی

 • نماشویی ساختمان بدون داربست با طناب

 • کفشویی انواع کفپوش سرامیکی، پارکت، موزاییک و….

 • ساب زنی و کفسابی انواع سنگ صلصالی و…

نکته: دستگاه های مورد استفاده برای شرکت های کفسابی کاملا پیشرفته و مخصوص می باشند. نکته قابل توجه این است این شرکت با رعایت اصول و استانداردهای لازم تلاش کرده همواره رضایت مشتریان را جلب نماید.

خدمات کفسابی

کفسابی سنگ در کرج

همانطور که میدانید سنگ یکی از با ارزش ترین و گران قیمت ترین نوع کفپوش ساختمان های تجاری، اداری، مسکونی و… می باشد که با صرف هزینه های بسیار زیاد اجرا می شود. چنانچه از این سنگ ها به خوبی مراقبت نشود جرم و آلودگی را به آسانی به خود جذب می کنند.

در پاره ای از اوقات که این آلودگی ها به آسانی از بین نمی روند، در سطوح سنگ ناهمواری مشاهده می شود، سنگ ها دچار خراش و شکستگی می شوند اقدام به فرایند کفسابی الزامی است. کفسابی  به منظور حفظ و نگهداری انواع سنگ و افزایش طول عمر آنها برخی خدمات را به مشتریان ارائه می دهد که عبارتند از:

 • سنگسابی انواع سنگ تراورتن
 • سنگ صلصالی
 • سنگ گرانیت
 • سنگ های زینتی و تزئینی
 • سنگ گوهره
 • سنگ های مرمریت
 • سنگ های مشکی
 • ترمیم و بازسازی انواع سنگ های ترک خورده و شکسته

نکته: با کفسابی سنگ نه تنها طول عمر آنها افزایش می یابد بلکه زیبایی و درخشش آنها دو چندان می شود.

کفسابی پارکت در کرج

یکی از کفپوش های مدرن ساختمان پارکت است که اغلب پس از نصب و زمان اسباب کشی، خط و خراش هایی بر روی آنها ایجاد می شود. یکی از دستگاه های کفسابی دستگاه مخصوص پارکت سابی است که این خطوط را به صورت سریع محو می کند.

کفسابی پارکت به این منظور انجام می شود که پارکت ها به طور کامل تمیز و پاک شوند و درخشندگی ویژه ای داشته باشند. شایان ذکر است بدانید کفسابی پارکت در دو مرحله انجام می شود که عبارتند از:

 • مرحله نخست زمانی که پارکت بر روی کف ساختمان نصب می شود. به عبارتی کفسابی تنها به منظور زیباسازی پارکت نیست بلکه برای ایمنی سازی و مقاوم کردن سطح پارکت و در نهایت افزایش طول عمر آنها انجام می شود.
 • مرحله دوم زمانی که پارکت ها نیاز به کفسابی داشته باشند و سطح آنها دچار آسیب هایی شده باشد.

نکته: کفسابی  به منظور تمیز کردن پارکت ها از دستگاه های مخصوص و پیشرفته استفاده می کند. گاهی اوقات پیش از کفسابی سطح پارکت را با چسب های مخصوص پوشش می دهند و پس از خشک شدن اقدام به کفسابی می کنند.

نکته قابل توجه این است در برخی اوقات برای تمیز کردن و از بین بردن جرم پارکت ها میتوانید از مواد شوینده و آب داغ و نمک، آبلیمو و روغن استفاده کنید.

خدمات کفسابی ساختمان در کرج

از دیگر خدمات کفسابی در کرج، کفسابی ساختمان است که این کار به منظور زیباتر شدن کف خانه های سنگی و سرامیکی انجام می شود. در پاره ای از اوقات برای بازسازی کفپوش ها از کفسابی استفاده می شود که در نزد همگان از محبوبیت فوق العاده ای برخوردار است.

کفسابی ساختمان نه تنها طول عمر سنگ را افزایش می دهد بلکه سطوح خراشیده و آسیب دیده را به شکل و حالت اولیه خود باز می گرداند. از مزایای کفسابی در کرج برای ساختمان این است که هزینه انجام این فرایند بسیار اندک و ناچیز است و در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود.

نکته: توصیه می شود برای کفسابی ساختمان از سنگ سابی استرالیایی استفاده کنید و این کار را با کمک دستگاه های مناسب و مرغوب انجام دهید.

 

خدمات کفسابی سطوح سرامیک در کرج

در ابتدا لازم است بدانید کفسابی سرامیک به شستشوی سرامیک ها با استفاده از دستگاه کفسابی گفته می شود. جنس سرامیک ها به گونه ای است که نسبت به دیگر انواع سنگ ظریف تر هستند از این رو نمیتوان آنها را کفسابی کرد. چرا کع کفسابی سنگ به گونه ای است که لایه ای از آن که آلوده شده با کمک دستگاه های مخصوص برداشته می شود.

بنابراین در صورتی که سرامیک کف ساختمان آلوده شده و جرم گرفته و یا برخی مصالح ساختمانی بر روی آن چسبیده توصیه می شود با استفاده از دستگاه های مخصوص ان را شستشو دهید.

کفسابی در کرج که یکی از برجسته ترین خدمات آنها کفسابی سرامیک یا همان شستشوی سرامیک است این اقدام را با تضمین انجام می دهد به گونه ای که پس از اتمام کار درخشندگی و براقی را در تمامی نقاط  و سطوح سرامیک ها مشاهده می کنید.

خدمات کفسابی پارکت

 

خدمات کفسابی سطوح چوبی در کرج

یکی از دیگر خدمات کفسابی در کرج، کفسابی یا ساییدن سطوح چوبی و کفپوش های چوبی است. شایع ترین و رایج ترین کفپوش چوبی، چوب درخت بلوط است که نسبت به دیگر انواع چوب ضخامت و دوام آن بیشتر می باشد.

لازم به ذکر است بدانید کفپوش های چوبی از پرکاربردترین انواع کفپوش است چرا که در صورت جذب جرم و آلودگی به سرعت پاک می شوند. نکته قابل توجه این است در زمان کفسابی سطوح چوبی باید در نظر داشته باشید که این سطوح بسیار حساس و آسیب پذیر هستند به همین سبب فرایند کفسابی باید با دقت و ظرافت بسیار زیادی صورت بگیرد.

نکته: پیش از فرایند کفسابی چوب باید نوع و جنس چوب به واسطه کفساب تعیین و شناسایی شود و درجه سختی و نرمی آن را بسنجند و سپس به کفسابی اقدام شود. کفسابی در کرج پیش از آغاز کفسابی چوب به صورت رایگان مشاوره می دهد و با کسب اطمینان و رضایت این کار را انجام می دهد.

خدمات کفسابی سطوح موزاییکی  در کرج

از دیگر خدمات کفسابی در کرج، کفسابی سطح موزاییک است که تا حد زیادی به نوع موزاییک بستگی دارد. منظور از کفسابی موزاییک این است که دستگاه کفسابی را بر روی این سطوح بچرخانید به گونه ای که ناهماهنگی و بالا و پایین بودن موزاییک از بین برود و سطوح موزاییک یکدست شود.

موزاییک که یکی از پرکاربردترین نوع کفپوش است با کفسابی آنها می توانید باقی مانده چسب ها را به آسانی از بین ببرید. لازم به ذکر است بدانید پیش از کفسابی و سنگسابی موزاییک باید به نوع و جنس آنها توجه شود چرا که موزاییک ها دارای انواع مختلفی است.

به سبب اینکه موزاییک دارای انواع متعدد و مختلفی است برای کفسابی هر یک از آنها باید از دستگاه ویژه با لقمه های مخصوص استفاده شود. کفسابی  برای سنگ سابی و کفسابی موزاییک از دستگاه های مجهز، پیشرفته و مخصوص استفاده می کند که رضایت مشتریان را به دنبال دارد.

خدمات کفسابی پارکینگ در کرج

یکی از برجسته ترین خدمات کف سابی در کرج، کفسابی پارکینگ است که از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار می باشد. کفسابی پارکینگ به منظور رفع پستی و بلندی کف پارکینگ انجام می شود به گونه ای که سنگ ها با یکدیگر هم تراز و هم سطح می شوند.

در پاره ای از اوقات میان سنگ های کف پارکینگ فاصله و شکاف هایی به چشم میخورد که با انجام کفسابی این مشکل رفع می شود. به طور کلی کفسابی در کرج، برای از بین بردن آلودگی کف پارکینگ از دستگاه های خاص و نیروی کار مجرب و متخصص استفاده می کند.

نکته: کفسابی پارکینگ علاوه بر رفع آلودگی و تمیزی پارکینگ جلوه و شفافیت بیشتری را برای این مکان به ارمغان می آورد.

چرا خدمات پارکینگ اهمیت دارد؟

به سبب اینکه پارکینگ ها اماکن عمومی هستند و ماشین های زیادی در آن تردد می کند آلودگی در این مکان به مراتب بیشتر است به همین علت کفسابی پارکینگ امری الزامی است. کفسابی پارکینگ به دو روش معمولی با کیفیت متوسط و ایتالیایی با کیفیت نسبتا بالا انجام می شود.

کفسابی پارکینگ از جمله اقداماتی است که در این مکان به منظور رفع پستی و بلندی و هم سطح شدن کف پارکینگ انجام می شود. در خلال این اقدام فاصله میان سنگ های کف از بین می رود و شکاف ها و درزها پر می شوند.

کف سابی در کرج که یکی از خدمات ان کفسابی پارکینگ است با دستگاه های خاص به واسطه افراد متخصص و با مهارت صورت میگیرد. باید از کفسابی پارکینگ به صورت بیش از حد خودداری شود چرا که این کار سبب لغزندگی و آسیب پذیری کف می شود.

به طور کلی کفسابی پارکینگ انواع متعددی دارد که عبارتند از:

 • تمیز کردن
 • سابیدن کف
 • کفسابی کاملا متداول

نکته: تمامی این موارد در افزایش طول عمر، ایجاد شفافیت و درخشندگی سنگ کاربرد ویژه ای دارند.

کفسابی موزاییکی
کفسابی موزاییکی

خدمات کفسابی با چه ابزار یا ماشین آلاتی استفاده می‌شوند؟

خدمات کفسابی در کرج با استفاده از دستگاه و ماشین آلات خاصی انجام می شود که خود دارای انواع مختلفی است. این دستگاه ها عبارتند از:

دستگاه کفسابی تک فاز

این دستگاه برای سنگ و سطوح معمولی کاربرد دارد و حمل و نقل آنها کار نسبتا آسانی است. این دستگاه دارای دو نوع ایرانی و چینی است که کیفیت و عملکرد آنها با یکدیگر متفاوت است.

دستگاه کفسابی سه فاز

این دستگاه دارای عملکرد فوق العاده ای است و فرایند کفسابی را با عالی ترین درجه کیفیت انجام می دهد.

دستگاه کفسابی اکسپندر

این دستگاه یکی از پرکاربردترین تجهیزات کفسابی است که به منظور یکدست کردن سطح سنگ، تراشیدن و صیقل دادن سنگ، موزاییک و… مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه با قدرت فوق العاده خود از کاربردهای زیادی برخوردار است و میتواند برآمدگی کف را به سرعت برطرف نماید.

دستگاه کفسابی ایتالیایی

این دستگاه به سبب قیمت زیاد و عدم دسترسی به آن تنها در پروژه های مهم مورد استفاده قرار می گیرد.

کفسابی با دست یا با دستگاه ساب زنی؟

امروزه کفسابی در کرج با روش های مختلفی انجام می شود که عبارتند از:

 • کفسابی با فرچه سیمی
 • کفسابی کامل
 • کفسابی با رزین
 • کفسابی با پولیش
 • کفسابی با نانو
 • کفسابی ایتالیایی

نکته: گاهی این پرسش در ذهن افراد ایجاد می شود که کفسابی با دست بهتر است یا با دستگاه های کفسابی؟ لازم به ذکر است بدانید اینکه کدام یک از این دو روش موثر و کارآمد باشد به مکان انتخاب شده برای کفسابی بستگی دارد.

چنانچه افراد بخواهند نمای ساختمان را تمیز کنند توصیه می شود کفسابی با دست و شستشو را انتخاب نمایند. اما چنانچه کف ساختمان مستلزم تمیز کردن باشد کفسابی با دستگاه های مخصوص انجام می شود. به عبارتی کفسابی نسبت به ساب زنی باید با دقت بالایی انجام شود چرا که سطوح با یکدیگر متفاوت می باشند.

به طور کلی، کفسابی زمانی انجام می شود که سنگ و کف ساختمان به علت ریختن برخی مصالح ساختمانی آسیب دیده حال آنکه ساب زنی در مواقعی که لکه و جرم موجود بر روی سنگ و کف بسیار اندک و قابل برطرف کردن باشد.

دستگاه کفسابی
دستگاه کفسابی

چگونه کفسابی با پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود؟

امروزه با توجه به اینکه کف ساختمان ها اغلب سرامیک، سنگ، پارکت و .. است نیاز به کفسابی و سنگسابی بیشتر از قبل احساس می شود. این اقدام باید با رعایت برخی اصول و استانداردهای خاص انجام شود.

علی الرغم اینکه کفسابی و شستشو به صورت خودبخود آلودگی را از بین می برد اما برای رعایت نکات و پروتکل بهداشتی به ویژه در زمان کرونا لازم است به برخی موارد توجه ویژه ای شود. کفسابی در کرج با رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از دستکش و ماسک در هنگام کفسابی این فرایند را انجام می دهد.

کفسابی در کرج قبل و بعد از کفسابی برخی نکات بهداشتی را رعایت می کند که عبارتند از:

 • نیروی کار در حین کار از دستکش و ماسک استفاده می کنند.
 • فاصله اجتماعی را به خوبی رعایت می کنند.
 • پیش از شروع کفسابی وسایل و اشیا را به مکان دور از آلودگی انتقال می دهند.
 • به منظور تهویه هوا پس از اتمام کار پنجره ها و درب ها را باز میکنند تا هوای این مکان رد و بدل شود.

نانو کفسابی چیست و چگونه و با چه دستگاه‌هایی انجام می شود؟

کفسابی نانو به ساب زنی یا کفسابی با مواد نانو گفته می شود. یکی از خدمات کفسابی در کرج، نانو کفسابی است که به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی انجام می شود. مواد نانو کاملا شفاف و بی رنگ هستند و هیچ تغییری در ظاهر سطوح ایجاد نمی کنند به همین سبب این روش در نمای بیرونی ساختمان نیز کاربرد ویژه ای دارد.

نانو کفسابی به واسطه دستگاه های مخصوص انجام می شود و این روش بر روی انواع سنگ، موزاییک، چوب، آجر، سیمان و… قابل اجرا می باشد. مواد نانو دارای کیفیت های متعددی است و در جلوگیری از نفوذ آلودگی و گرد و غبار به مکان مورد نظر نقش موثر و بسزایی ایفا می کند.

در پایان کار با استفاده از نانو کفسابی در کرج براقیت و شفافیت سنگ ها را به صورت فوق العاده ای مشاهده می کنید که این مسئله برای افراد دارای اهمیت ویژه ای می باشد.

نانو کفسابی
نانو کفسابی

آیا می‌دانستید با کفسابی با شیوه نانو ساب هزینه های بعدی کفسابی خود را به نصف می رساند؟

با توجه به اینکه نانو ساب روشی مدرن برای کفسابی در کرج است سنگ ها را به صورت تضمینی و اساسی تقویت می کند. کاربرد و کیفیت مواد نانوی در شرکت های مختلف امری متغیر و متفاوت است از این رو باید نسبت به اصل بودن آن اطمینان حاصل نمایید.

یکی از خصوصیات برجسته مواد نانو این است که ضد آب می باشد و این مسئله در دوام و مقاومت و افزایش طول عمر سنگ ها و در نهایت صرفه جویی در هزینه و… تاثیر فوق العاده ای دارد. بنابراین چنانچه می خواهید از کیفیت مواد نانو مطمئن شوید توصیه می شود با کارشناسان متخصص و مجرب کفسابی در کرج مشورت کنید.

رزین ساب چیست؟

رزین ماده ای کرم یا سفید رنگ است که برای پر کردن درز و شکاف های سنگ کاربرد زیادی دارد. کفسابی در کرج امروزه برای پر کردن درزها، براقی و درخشندگی سنگ ها، افزایش دوام و استحکام سنگ ها و… از این مواد استفاده می کند.

بیشترین کاربرد کفسابی با مواد رزین استفاده از آن در کف های قدیمی است که این کار به واسطه دستگاه های مخصوص انجام می شود. به طور کلی استفاده از رزین روی سنگ، براقیت سنگ را دو چندان میکند و طول عمر آن را افزایش می دهد.

نکته: در پاره ای از اوقات به جای استفاده از رزین، از موادی نظیر سیمان سفید و پودر سنگ و چسب سنگ استفاده می شود.

 

آیا می دانستی با رزین سابی سطوح خود را یکنواخت و یک دست خواهی کرد؟

کفسابی در کرج که در پاره ای از اوقات با مواد رزین انجام می شود دارای کاربردهای ویژه ای است که عبارتند از:

 • پر کردن درز و شکاف سنگ و کف ساختمان
 • براق کردن و درخشندگی سنگ ها
 • افزایش طول عمر و دوام و مقاومت سنگ ها
 • نرم کردن سنگ ها
 • رفع بالا و پایین بودن سنگ
 • هم تراز و یکدست کردن سنگ ها
 • ظاهری زیبا و چشمگیر

رزین سابی

چطور ترمیم و درزگیری با خدمات کفسابی ما انجام می‌شود؟

 

یکی از اقدامات مهم کفسابی در کرج، ترمیم و بازسازی سنگ است که به منظور رفع شکاف و خراش های موجود در سنگ انجام می شود. ترمیم با سابیدن لایه رویی سنگ صورت می گیرد که در خلال ان درزهای بین سنگ ها با مواد مخصوص پر می شوند.

استادکاران کفسابی در کرج برای ترمیم و درزگیری با تکیه بر خدمات کفسابی باید به دو اصل توجه ویژه ای داشته باشند كه عبارتند از:

 • استفاده از مواد مرغوب برای پر کردن درز و شکاف
 • سابیدن سنگ را تکرار کند.

نکته: ترمیم و درزگیری فرایندی حساس است به همین سبب باید به واسطه نیروی کار مجرب و متخصص انجام شود. به این منظور کفسابی در کرج با دارا بودن نیروی متخصص و حرفه ای خود، می تواند انجام این کار را تضمین کند.

 

کدام سطح را نباید کفسابی کنیم؟

علی الرغم اینکه کفسابی در کرج طرفداران زیادی دارد تشخیص اینکه چه مکانی و به چه صورت کفسابی شود مستلزم رای و نظر کارشناسان می باشد. به عبارتی انواع سنگ های مرمر، گرانیت، لوکس، موزاییک ها و … برای کفسابی مناسب هستند. با رشد و پیشرفت این حرفه در سراسر کشور تمامی سطوح قابل بازسازی و زیباسازی هستند. اما سطوح سرامیک را نمی توانیم کفسابی کنیم چرا که حساس و ظریف و آسیب پذیر هستند.

نکته: نکته قابل توجه این است در اماکنی که مجهز به برق است فرایند کفسابی باید با دقت و ظرافت انجام شود.

چه زمانی می‌توانیم مکان مورد نظر خود را کفسابی کنیم؟

کفسابی به فرایندی گفته می شود که در خلال آن سنگ و سطوح، صاف و یکدست می شوند و هیچ آلودگی بر روی آنها به چشم نمی خورد. در پاره ای از اوقات کفسابی الزامی است:

 • هرگاه کف ساختمان آلوده و سیاه باشد.
 • هرگاه ترک ها و درزهای ریز و نامحسوس در سنگ و کف ساختمان مشاهده شود.
 • زمانی که بر روی کاشی، سرامیک، سنگ و.. مصالح ساختمانی ریخته شده باشد.

نکته: کارشناسان و کفسابان ما در کرج به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی عملیات کفسابی را انجام می دهند و پیش از شروع فعالیت به صورت رایگان به افراد مشاوره می دهند.

مدت زمان کفسابی
مدت زمان کفسابی

بعد از اولین کفسابی در کرج  مدت زمان کفسابی بعدی چه خواهد بود؟

از نکات مهم و اساسی پیرامون کف سابی در کرج استفاده از مواد و دستگاه های با کیفیت برای انجام این کار بوده است. این عملیات که به منظور مقاوم سازی سنگ و کف ساختمان صورت می گیرد تا حد زیادی به عواملی نظیر مواد مورد استفاده برای کفسابی و بکارگیری دستگاه های مخصوص آن بستگی دارد. به هر اندازه کیفیت کفسابی بالاتر باشد نیاز مجدد به این اقدام کمتر احساس می شود.

نکته قابل توجه این است جنس موادی که برای کفسابی انتخاب می شود باید هدفمند باشد و این مسئله سبب می شود تا مدت های طولانی و گاه چندین سال از انجام این فرایند بی نیاز شویم.

آیا کفسابی در کرج باعث افزایش طول عمر سنگ میشود یا کاهش آن؟

کفسابی فرایندی است که به واسطه دستگاه های مخصوص انجام می شود. این اقدام به منظور براق شدن و درخشندگی سطوح مختلف سنگی قابل اجرا می باشد. علی الرغم مطالب فوق، از مهمترین و برجسته ترین امتیازات کفسابی افزایش دوام و مقاومت سنگ و کف ساختمان است که در نهایت منجر به افزایش طول عمر آنها می شود.

نکته: بیشک کفسابی سبب افزایش طول عمر سنگ می شود.

لوگو کفسابی سفید (9)

کفسابی سفید بهترین خدمات کفسابی و سنگسابی را با بهترین قیمت ارائه میکند.

تماس با ما

0912-6758326