خدمات کفسابی پارکینگ با به‌روزترین دستگاه‌ها🎖

مورد تایید اتحادیه سنگسابی و نماشویی و نهادهای و استانداردگذاری ایران و ایزو 9001

مشاوره رایگان کفسابی و سنگسابی

0912-6758326

مورد تایید نهادها و استانداردهای کشور
شرکت کفسابی سفید
با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان خدمات کفسابی و سنگسابی

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

0912-6758326

خدمات کفسابی پارکینگ

خدمات کفسابی پارکینگ یک عملیات حرفه‌ای و ویژه است که توسط تکنسین‌های حرفه‌ای انجام می‌شود. چه پارکینگ متعلق به یک خانه کوچک باشد و چه متعلق به یک مجتمع بزرگ تجاری، درنهایت هر دو مورد به خدمات کفسابی پارکینگ حرفه‌ای نیاز خواهند داشت.

 
تصویر تماس بگیرید

دستگاه پیشرفته

سنگسابی بوسیله ساب های ایتالیایی، آلمانی و ژاپنی

تعهد کاری

تعهد کاری

نظافت کامل کف
و اطمینان از بهترین کیفیت

نیروی متخصص

نیروی متخصص

کارشناسان متخصص آموزش دیده توسط اتحادیه سنگسابان

سابقه درخشان

سابقه درخشان

بیست سال سابقه درخشان در خصوص سنگسابی و کفسابی

نظرات مشتریان

مشتریان کاملا راضی در 20 سال ارایه خدمات کفسابی و سنگسابی نشان دهنده کیفیت خدمات ما است

اصلا فکرش رو هم نمیکردم که سنگ خراب شده کف اطاق پذیرایی خونه من رو بشه براق تر از روز اولش کرد. ممنون از کفسابی سفید

خانم شرفی
خانه دار - زعفرانیه

تیرگی و لک برداشتن کف پارکیگ برج ما باعث زشتی محیط و نارضایتی همسایگان ما بود که کفسابی سفید این مشکل رو به صورت کامل با کفسابی نانو از بین بردن و الان کف پارکینگ هم درخشان شده و هم نیاز به نظافت نداره!

جناب آقای مجردی
مدیر برج صبا

بعد از 15 سال ساخت ساختمان های بزرگ کفسابی سفید بهترین مجموعه ای هست که با آنها کار کردم چون قیمت زمان بندی و کادر متخصصی دارند و هیچی کم نمیزارند.

جناب آقای وفادار
سازنده مجتمع های مسکونی

مشاوره رایگان خدمات کفسابی و سنگسابی

خدمات کفسابی و سنگسابی به صورت تضمینی با قیمت فوق العاده توسط کادر مجرب آموزش دیده اتحادیه کفسابی

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

0912-6758326

خدمات کفسابی سفید

کفسابی پارکینگ ساختمان چگونه انجام می شود؟

پارکینگ ساختمان‌ها از اصلی‌ترین قسمت‌های یک بنا می‌باشد. پارکینگ ساختمان به دلیل تردد بالای ماشین، بیشتر از هر بخش دیگری تحت اصطکاک قرار می‌گیرد. در نتیجه رسیدگی به پارکینگ بسیار مورد توجه است. یکی از پرطرفدارترین خدماتی که انجام می‌شود، خدمات کفسابی پارکینگ است.

خدمات کفسابی پارکینگ یک عملیات حرفه‌ای و ویژه است که توسط تکنسینهای حرفه‌ای انجام میشود. چه پارکینگ متعلق به یک خانه کوچک باشد و چه متعلق به یک مجتمع بزرگ تجاری، درنهایت هر دو مورد به خدمات کفسابی پارکینگ حرفه‌ای نیاز خواهند داشت.

چرا خدمات کفسابی پارکینگ اهمیت دارد؟

پارکینگ‌های ساختمان‌ها محل رفت و آمد مکرر اتومبیل‌های مختلف هستند. عبور و مرور این خودروها هر کدام یک آلودگی و اثر مخرب بر جای می‌گذارد. به طور مثال جای لاستیک‌های ماشین بر کف پارکینگ یا نشت روغن از اتومبیل و کدر شدن سنگ در گذر زمان، از جمله مواردی است که کف پارکینگ را آلوده می‌کند و نیاز به خدمات کفسابی را بیشتر می‌کند. همچنین در طی گذشت زمان، دوده و گرد و غبار نیز تاثیر منفی بر محیط گذاشته و فضایی نه چندان دوست داشتنی در پارکینگ ایجاد می‌شود. لازم به ذکر است که حتی اگر نظافت پارکینگ به موقع و دقیق توسط نیروی متخصص نظافتی انجام شود، همچنان بعد از مدتی لایه‌ای از جرم و رسوبات روی کف پارکینگ تشکیل خواهد شد که با نظافت عمومی از بین نرفته است. در چنین شرایطی خدمات کفسابی پارکینگ بهترین گزینه برای انتخاب است.

کفسابی پارکینگ بر روی چه سطوحی انجام می شود؟

کفسابی پارکینگ از جمله اقداماتی است که برای پاکیزگی و زیبایی هر بنایی لازم است. با انجام خدمات کفسابی پارکینگ، تمام پستی‌ها و بلندی‌های کف پارکینگ از بین می‌رود و سطح پارکینگ با جنس‌های مختلفی مانند سنگ، بتن، اپوکسی و موزاییک به صورت قابل توجهی همسطح و تراز می‌شوند. با انجام عملیات کفسابی فاصله میان سنگ‌ها از بین رفته و دیگر هیچ‌گونه درز و شکافی در میان آنها وجود نخواهد داشت. در نتیجه با انجام کفسابی منجر به کاهش آلودگی و افزایش زیبایی و شفافیت سطح پارکینگ می‌شود. عمل کفسابی پارکینگ با دستگاه‌های خاص و پیشرفته، توسط افراد حرفه‌ای و تکنسین‌های با تجربه انجام می‌شود. با انجام یک کفسابی حرفه‌ای، چهره پارکینگ‌ها کاملا تغییر کرده و نتیجه کار بسیار عالی خواهد بود.

مواردی که در هنگام کفسابی پارکینگ‌ها باید به آن دقت شود

همان‌طور که گفته شد پارکینگ محل دائم رفت و آمد انواع خودرو، موتورسیکلت، ماشین‌های سنگین و… است. در نتیجه عملیات کفسابی پارکینگ‌ها ضروری است. اما باید دقت شود که درصورت سابیدن بیش از حد، کف پارکینگ بسیار صاف، صیقلی، سرد و لغزنده خواهد شد و در صورت پوشیدن کفش نامناسب یا ریختن هر گونه مایعات، سطح پارکینگ بسیار لیز و خطرناک خواهد شد.

همچنین اگر در رمپ‌های ورودی و خروجی پارکینگ، انجام خدمات کفسابی پارکینگ به خوبی صورت نگیرد سطح لیز و صیقلی شده و ورود و خروج اتومبیل به داخل پارکینگ با خطر سر خوردن ماشین همراه خواهد بود. این وضعیت در نیمه دوم سال و با ریزش باران و برف چندین برابر خطرناک‌تر خواهد شد. و ریسک رفت و آمد در پارکینگ بسیار بالا می‌رود. به همین دلیل تکنسین و نیروی حرفه‌ای کفساب هنگام کفسابی رمپ، چند شیار روی رمپ ایجاد می‌کند و سطح را مضرس می‌کند تا اصطکاک لازم برای عبور وسایل نقلیه فراهم شده و از لیز خوردن اتومبیل جلوگیری شود. سطح اکثر پارکینگ ها قابلیت کفسابی را دارند. اگر مایل هستید بدانید چه سطوحی را می‌توان کفسابی کرد صفحه خدمات کفسابی را بخوانید.

انواع خدمات کفسابی پارکینگ

خدمات کفسابی پارکینگ شامل تمیز کردن، ساییدن کف و کفسابی کاملا متداول می‌باشد. این مراحل جهت افزایش طول عمر سطح و ایجاد شفافیت و درخشندگی سطح پارکینگ، مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه با مراحل عملیات کفسابی پارکینگ آشنا می‌شویم.

  • تمیز کردن:

    زمانی که سطح پارکینگ در طی تردد وسایل نقلیه آلوده شده و لکه‌های زیادی بر روی آن ایجاد شود نیاز به پاکسازی سطح بیش از پیش حس می‌شود. اغلب اوقات این آلودگی به قدری است با هیچ گونه ماده شوینده‌ای پاک نمی‌شود. در نتیجه به کارگیری یک کفساب متخصص و دستگاه کفساب، بهترین راهکار جهت پاکسازی آلودگی‌های پارکینگ می‌باشد. یک تکنسین حرفه‌ای، نوع خدمات کفسابی پارکینگ شما را با توجه به نوع و جنس سطح پارکینگ ، انتخاب کرده و عملیات کفسابی را انجام می‌دهد.

  • کفسابی بسته به جنس کف پارکینگ و سطح کف پارکینگ ممکن است روش کفسابی متفاوت باشد. برای اطلاع از روش‌های کفسابی صفحه کفسابی در کرج را مطالعه فرمایید.
  • سابیدن کف:

    در این بخش، یک لایه از سطح رویی کف‌پوش پارکینگ باید سابیده شود. این قسمت از عملیات کمی سخت‌تر بوده و زمان بیشتری برای انجام این مرحله لازم است. به عنوان مثال اگر بر روی سطح پارکینگ یک ماده اسیدی ریخته شده باشد، هم خطرناک است و هم به راحتی قابل برداشتن نیست و با هیچ نوع ماده شوینده‌ای تمیز نمی‌شود، در نتیجه به یک کفساب حرفه‌ا‌ی و دستگاه کفساب نیاز است که سطح آلوده شده پارکینگ را ساب بزند. در این مرحله جنس کف پارکینگ موضوعی بسیار مهم و تاثیرگذار است. برای مثال، اگر جنس کف پارکینگ و راه پله از سنگ گرانیت باشد عملیات کفسابی آن بسیار سخت و زمان‌بر است. در نتیجه اگر سطح پارکینگ از جنس سنگ گرانیت باشد، هزینه عملیات کفسابی آن بسیار بیشتر می‌باشد.

 
  • کفسابی کاملا متداول:

    یکی دیگر ازانواع خدمات کفسابی پارکینگ، کفسابی کاملا متداول است که به صورت کامل انجام می‌شود. در بعضی موارد برخی ساختمان‌ها برای مدت طولانی خالی از سکنه مانده و کسی به آن رسیدگی نکرده است. در نتیجه کل سطح پارکینگ پر از آلودگی، لکه و پستی و بلندی است. در نتیجه جهت بهبود شرایط و قابل استفاده نمودن دوباره پارکینگ، نیاز به یک کفسابی حرفه‌ای‌ست. بعد از اتمام عملیات کفسابی، سطح پارکینگ مانند روز اول خواهد بود.

قبل و بعد کفسابی

هزینه کفسابی پارکینگ

هر شرکت ارائه دهنده خدمات کفسابی جهت انجام عملیات کفسابی، بسته به نوع و کیفیت خدماتی که ارائه می‌دهند، قیمت‌های مختلفی پیشنهاد می‌دهند. قیمت خدمات کفسابی پارکینگ، بر اساس متراژ سطح پارکینگ، نوع و جنس کف، نوع کفسابی درخواستی مشتری، وجود برق سه فاز و دستمزد مجری کفساب محاسبه می‌شود. از آنجایی که بعضی از کفپوش‌ها سختی و استحکام بیشتری دارند، عملیات کفسابی آن‌ها مدت زمان بیشتری طول می کشد. در نتیجه قیمت آن بیشتر خواهد شد . البته لازم به ذکر است که هرچه متراژ پارکینگ بیشتر باشد، میزان تخفیف بر روی کل قیمت کفسابی که از طرف کارشناس کفساب ارائه می‌شود نیز بیشتر خواهد بود.

کفسابی پارکینگ

مزایای کف سابی پارکینگ ها

با عملیات کفسابی پارکینگ، کف پارکینگ بسیار شفاف و درخشنده شده و زیبایی ساختمان افزایش می‌یابد. همچنین کلیه پستی‌ها، برجستگی‌های کف، از بین رفته و سطحی یکپارچه خواهیم داشت. کفسابی پارکینگ باعث می‌شود فاصله بین سنگ‌های کف پارکینگ بسته شده و زمان زیادی کف پارکینگ، آلودگی‌ها را به خود جذب نکند.

بدلیل اینکه درز میان سنگ‌ها، با کفسابی پارکینگ پر می‌شود، مدت زمانی که برای تمیز کردن سطح می‌گذاریم کمتر بوده. در نتیجه کف پارکینگ بسیار سریع‌تر تمیز می‌شود. دیگر ویژگی‌های این خدمات، می‌توان به افزایش مقاومت و استحکام سطح اشاره کرد که باعث می‌شود سنگ‌ها دیرتر آسیب ببینند.

ترفندهایی که ساختمان سازهای حرفه‌ای بکار می‌برند این است که برای پوشش سطح پارکینگ، سنگی انتخاب می‌کنند که براق نشده است و قیمتی ارزانی دارد. زیرا با انجام خدمات کفسابی پارکینگ و سنگ سابی، سطح پارکینگ شفاف خواهد شد و این عمل از صرف هزینه‌های گزاف خرید سنگ‌های قیمتی جلوگیری می‌کند. کارشناسان ما در واحد کفسابی در تهران به تذکرات با این مورد روبه‌رو شده‌اند.

از دیگر مزیت‌های خدمات کفسابی پارکینگ، کاهش هزینه‌های مربوط به تعویض سنگ می‌باشد. زیرا اگر سنگ‌های کف پارکینگ فرسوده شده باشند و کیفیت خود را از دست داده باشند، و بخواهید سنگ‌های فرسوده را تعویض کنید، هزینه بسیار بالایی را متحمل می‌شوید. درنتیجه انجام عملیات کفسابی مانع پرداخت هزینه‌های زیاد می‌شود. زیرا همان‌طور که می‌دانید با انجام عملیات کفسابی، کف پارکینگ، دوباره درخشش خود را بدست آورده و از حالت کهنگی ناشی از تردد زیاد وسایل نقلیه روی آن، خارج می‌شود. درخشش و زیبایی ناشی از انجام عملیات کفسابی پارکینگ، باعث نو شدن فضای داخلی ساختمان می‌شود. 

در پایان توصیه می‌کنم اگر به فکر کفسابی پارکینگ خود هستید، سطوح داخل منزل خود را نیز نگاهی بیاندازید و اگر نیاز به کفسابی ساختمان هم داشتید به کارشناسان اعلام کنید تا از تخفیف بیشتری بهره‌مند شوید.

لوگو کفسابی سفید (9)

کفسابی سفید بهترین خدمات کفسابی و سنگسابی را با بهترین قیمت ارائه میکند.

تماس با ما

0912-6758326