بزرگترین مرکز خدمات کفسابی و سنگسابی در ایران🎖

مورد تایید اتحادیه سنگسابی و نماشویی و نهادهای و استانداردگذاری ایران و ایزو 9001

مشاوره رایگان خدمات کفسابی و سنگسابی

0912-6758326

مورد تایید نهادها و استانداردهای کشور
با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان خدمات کفسابی و سنگسابی

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

0912-6758326

خدمات کفسابی و سنگسابی

کفسابی چیست؟ کفسابی به سابیدن سنگ با دستگاه کفسابی می‌گویند در این فرآیند در واقع یک لایه بسیار نازک از روی سنگ برداشته می‌شود و اگر سنگ به هر دلیل آسیب دیده باشد مانند روز اول و چه بسا بهتر از روز اول می‌شود با کفسابی می‌توان سنگ را براق و آینه ای کرد و ایرادات سنگ را رفع کرد.

اگر سنگ شما به هر دلیلی سیاه شده باشد یا هر ماده‌ای روی سنگ چسبیده باشد با کفسابی قابل رفع است.

تصویر تماس بگیرید

دستگاه پیشرفته

سنگسابی بوسیله ساب های ایتالیایی، آلمانی و ژاپنی

تعهد کاری

تعهد کاری

نظافت کامل کف
و اطمینان از بهترین کیفیت

نیروی متخصص

نیروی متخصص

کارشناسان متخصص آموزش دیده توسط اتحادیه سنگسابان

سابقه درخشان

سابقه درخشان

بیست سال سابقه درخشان در خصوص سنگسابی و کفسابی

نظرات مشتریان

مشتریان کاملا راضی در 20 سال ارایه خدمات کفسابی در تهران و کرج نشان دهنده کیفیت خدمات ما است.  

اصلا فکرش رو هم نمیکردم که سنگ خراب شده کف اطاق پذیرایی خونه من رو بشه براق تر از روز اولش کرد. ممنون از کفسابی سفید

خانم شرفی
خانه دار - زعفرانیه

تیرگی و لک برداشتن کف پارکیگ برج ما باعث زشتی محیط و نارضایتی همسایگان ما بود که کفسابی سفید این مشکل رو به صورت کامل با کفسابی نانو از بین بردن و الان کف پارکینگ هم درخشان شده و هم نیاز به نظافت نداره!

جناب آقای مجردی
مدیر برج صبا

بعد از 15 سال ساخت ساختمان های بزرگ کفسابی سفید بهترین مجموعه ای هست که با آنها کار کردم چون قیمت زمان بندی و کادر متخصصی دارند و هیچی کم نمیزارند.

جناب آقای وفادار
سازنده مجتمع های مسکونی

مشاوره رایگان خدمات کفسابی و سنگسابی

خدمات کفسابی و سنگسابی به صورت تضمینی با قیمت فوق العاده توسط کادر مجرب آموزش دیده اتحادیه کفسابی

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

0912-6758326

خدمات کفسابی و سنگسابی توسط متخصصین مجرب

خدمات کفسابی و سنگسابی

در دنیای امروزی با توجه به تنوع بالای معماری بناها و گسترش استفاده از انواع کفپوشهای سنگی، چوبی و پلیمری، روشهای ساخت و ترمیم این کفپوشها اهمیت ویژهای پیدا کرده است. کفسابی روش نوینی است که در سالهای اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. دلیل این میزان از اهمیت را میتوان کاربرد و کیفیت بالای این فرایند دانست. در واقع فرایند کفسابی روشی است که به کمک آن سطح پوشش عاری از هرگونه عیب و نقصی خواهد شد. تنوع و گستردگی انواع کفپوشهای مورد استفاده در ساختمانها و محوطههای مختلف سبب شده است خدمات کفسابی به روشهای مختلفی انجام میشود. این خدمات در منازل به چهار گروه کفسابی پارکینگ، کفسابی پارکت، کفسابی ساختمان و کفسابی سرامیک تقسیم میشود.در ادامه شرح کاملی از هریک از روشهای کفسابی به طور مفصل بیان میشود.

خدمات کفسابی و سنگسابی

انواع خدمات کفسابی

خدمات ویژه کفسابی با توجه به نوع پوشش درخواستی به انواع مختلفی تقسیم میشود. کفسابی سنگهای گرانیت، کفسابی دهبید، کفسابی صلصالی و سایر سنگها از جمله این خدمات است. پس از کفسابی سنگ، کفسابی موزائیک، سرامیک و کفسابی انواع کفپوشهای چوبی و پلیمری که توسط مراکز کفسابی پذیرفته میشود. هریک از پوششهای یاد شده خدمات ویژه خود را برای کفسابی خواهند داشت. متخصص کفسابی در چنین شرایطی با مشخص کردن مشکل موجود در پوشش، راه حل را اعلام نموده و با توجه به مقدار زمان انجام کفسابی و موادی که برای کفسابی نیاز خواهد بود، نرخ کفسابی را مشخص خواهد نمود. کیفیت خدمات کفسابی بسته به سلیقه و نیاز مشتری تعیین میشود. هرچه میزان حساسیت پوشش بالاتر باشد، کارشناسان از دستگاههای پیشرفته تری برای کاهش میزان خطا استفاده خواهند نمود. همچنین روش های کفسابی را میتوانید در صفحه کفسابی در کرج مشاهده نمایید.

انواع خدمات کفسابی و سنگسابی

قیمت خدمات کفسابی

همانطور که می‌دانیم، عملیات کفسابی کاربردهای وسیعی در اماکن مختلف خواهد داشت. تنوع خدمات کفسابی موجب شده، برای هریک از این خدمات قیمت متفاوتی تعیین شود. به‌طور کلی قیمت تمامی خدمات برحسب متراژکار انجام شده مشخص می‌شود. اصولا انواع سنگ‌ها دارای محدوده قیمتی یکسانی هستند. اما سنگهای تراورتن، گرانیت و دهبید در گروه سنگ‌های گران قیمتی هستند که کفسابی آنها با هزینه‌های بیشتری انجام می‌شود. با توجه به تعداد مراحلی که هر سنگ ساب میخورد، قیمت کفسابی آنها متفاوت خواهد بود. سخت‌ترین سنگها مثل گرانیت بیش از 17 بار ساب می‌خورند تا به سطحی آینه‌ای و براقی برسند. طبیعی است که قیمت کفسابی این سطوح باید بیش از سایر سنگ‌ها باشد. قدرت دستگاه و میزان قیمت خریداری شده آن‌ها هم تا حدود زیادی بر قیمت کفسابی تاثیر گذاشته است. عواملی همچون منطقه انجام پروژه، میزان تجربه شرکت و بسیاری مسائل دیگر برقیمت تمام شده کفسابی تاثیر خواهد داشت. 

کفسابی سفید

مشاوره رایگان خدمات کفسابی و سنگسابی

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

0912-6758326

لوگو کفسابی سفید (9)

کفسابی سفید بهترین خدمات کفسابی و سنگسابی را با بهترین قیمت ارائه میکند.

تماس با ما

0912-6758326