کفسابی در تهران با تجهیزات پیشرفته 🎖

مورد تایید اتحادیه سنگسابی و نماشویی و نهادهای و استانداردگذاری ایران و ایزو 9001

مشاوره رایگان کفسابی و سنگسابی

0912-6758326

مورد تایید نهادها و استانداردهای کشور
شرکت کفسابی سفید
با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان خدمات کفسابی در تهران

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

0912-6758326

خدمات کفسابی در تهران و فواید آن

کفسابی در تهران به سابیدن سنگ با دستگاه کف سابی می‌گویند در این فرآیند در واقع یک لایه بسیار نازک از روی سنگ برداشته می‌شود و اگر سنگ به هر دلیل آسیب دیده باشد مانند روز اول و چه بسا بهتر از روز اول می‌شود با کفسابی می‌توان سنگ را براق و آینه‌ای کرد و ایرادات سنگ را رفع کرد. در خدمات این شرکت برای کفسابی در تهران از دستگاه‌های ایتالیایی استفاده می‌شود.

اگر سنگ شما به هر دلیلی سیاه شده باشد یا هر ماده‌ای روی سنگ چسبیده باشد با کفسابی قابل رفع است.

کفسابی در مناطق مختلف کشور قیمت‌های متنوعی دارد. دلیل این اختلاف قیمت‌ها به عوامل متعددی از جمله میزان سختی کار، نوع کفسابی و منطقه کاری وابسته است. اگر ساکن استان تهران هستید، و برای پاکسازی محل کار و زندگی خود نیاز به خدمات کفسابی دارید، برای آگاهی از خدمات کفسابی در تهران تا انتهای مطلب را با ما همراه باشید

 

دستگاه پیشرفته

دستگاه پیشرفته

سنگسابی بوسیله ساب های ایتالیایی، آلمانی و ژاپنی

تعهد کاری

تعهد کاری

نظافت کامل کف
و اطمینان از بهترین کیفیت

نیروی متخصص

نیروی متخصص

کارشناسان متخصص آموزش دیده توسط اتحادیه سنگسابان

سابقه درخشان

سابقه درخشان

بیست سال سابقه درخشان در خصوص سنگسابی و کفسابی

نظرات مشتریان

مشتریان کاملا راضی در 20 سال ارایه خدمات کفسابی و سنگسابی نشان دهنده کیفیت خدمات ما است

اصلا فکرش رو هم نمیکردم که سنگ خراب شده کف اطاق پذیرایی خونه من رو بشه براق تر از روز اولش کرد. ممنون از کفسابی سفید

خانم شرفی
خانه دار - زعفرانیه

تیرگی و لک برداشتن کف پارکیگ برج ما باعث زشتی محیط و نارضایتی همسایگان ما بود که کفسابی سفید این مشکل رو به صورت کامل با کفسابی نانو از بین بردن و الان کف پارکینگ هم درخشان شده و هم نیاز به نظافت نداره!

جناب آقای مجردی
مدیر برج صبا

بعد از 15 سال ساخت ساختمان های بزرگ کفسابی سفید بهترین مجموعه ای هست که با آنها کار کردم چون قیمت زمان بندی و کادر متخصصی دارند و هیچی کم نمیزارند.

جناب آقای وفادار
سازنده مجتمع های مسکونی

مشاوره رایگان خدمات کفسابی و سنگسابی در تهران

خدمات کفسابی و سنگسابی به صورت تضمینی با قیمت فوق العاده توسط کادر مجرب آموزش دیده اتحادیه کفسابی

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

0912-6758326

خدمات کفسابی سفید

 

کفسابی در تهران و کاربردهای آن -آیا واقعا به سنگسابی احتیاج داریم؟

آیا با خدمات کفسابی در تهران آشنایی دارید؟ به‌طور کلی کفسابی همان‌طور که از نام آن مشخص است، فرایندی است که به واسطه آن انواع سطوح سنگی، سرامیکی و انواع پارکت‌ها کاملا پاکسازی می‌شوند. 

به طور کلی کفسابی طیف وسیعی از خدمات مرتبط با بنا را شامل می‌شود. تفاوتی ندارد که نوع بنا چگونه باشد، ساختمان تجاری، اداری و یا مسکونی هرکدام به نوعی نیاز به خدمات کفسابی خواهند داشت.

طبیعی است که پس از پایان ساخت بناها، به دلیل ریخته شدن گچ، سیمان، رنگ، چسب و خاک‌های ناشی از ساخت و ساز، بنا ظاهر جالبی نداشته باشد. تمیز کردن همه این آلودگی‌ها بسیار زمان گیر خواهد بود و حتی از بین بردن برخی از لکه‌ها ممکن است بسیار کلافه کننده باشد.

 پاک کردن این لکه‌ها تنها یکی از مزایای استفاده از خدمات کفسابی است. به طور کلی کفسابی با هدف رفع تمامی عیوب موجود در سطح سنگ، سرامیک و یا پارکت و ایجاد جلای کافی در آن‌ها انجام می‌شود. 

کفسابی یکی از خدماتی است که برای هر نوع مکان مسکونی، اداری، تجاری، پیاده‌روها و بسیاری از سطوح سنگی، سرامیکی و یا انواع پارکت نیاز خواهد بود. دلیل اهمیت بالای کفسابی را می‌توان احیای مجدد این سطوح و برگرداندن جلای سابق به محیط دانست.

 با توجه به نوع عملکرد دستگاه کفساب و قدرتی که در پاکسازی سطوح مختلف دارد، می‌توان به اهمیت آن در میکروب‌زدایی از محیط‌های درمانی، خدماتی و بسیاری از هتل‌ها و رستوران‌ها پی برد.

قیمت کفسابی موزاییکی

انواع کفسابی در تهران

روش‌های مختلفی برای بهبود کیفیت سطوح توسط افراد حرفه‌ای ابداع شده است. اجرای هرکدام از این روش‌ها نیازمند مهارت و تخصص بالا در امر کفسابی است. مراکز ارائه دهنده خدمات کفسابی در تهران به منظور جلب رضایت هرچه بیشتر مشتری، سعی می‌کنند از روش‌های نوین کفسابی استفاده کنند.

 با توجه جنس و میزان سختی کفپوش مورد استفاده در بنا، نوع کفسابی متفاوت خواهد بود. انواع کفسابی در تهران که توسط مراکز مختلف ارائه می‌شود، به شرح زیر است:

 • جرم گیری:

  جرم‌گیری و پاک کردن لکه‌های ایجاد شده در کف بناها یکی از خدمات تخصصی است که توسط شرکت‌های کفسابی در تهران ارائه می‌گردد. استفاده از انواع سنگ‌ها، سرامیک‌ها و پارکت‌های متنوع در کف و دیواره‌های بناهای امروزی، جذابیت خاصی به نمای داخلی و بیرونی ساختمان‌ها بخشیده است. این کفپوش‌های محبوب، معمولا پس از مدتی به دلیل جذب آلودگی‌های محیطی جلای خود را از دست می‌دهند.

  بسیاری از مواد شوینده موجب ایجاد لکه‌های سیاه بر سطح سنگ و یا سرامیک می‌شوند. جرم‌گیری با استفاده از دستگاه کفسابی به صورت کاملا اصولی حساسیت‌های مربوط به جنس کفپوش را در نظر گرفته و هیچگونه آسیبی به سطح وارد نمی‌کند. جرم‌گیری سطح سرامیک و پارکت با استفاده از روش بخار شویی انجام می‌شود و در مدت زمان کوتاهی انواع جرم‌ها و لکه‌ها توسط دستگاه کفساب از بین می‌رود. 

 •  بسیاری از افراد استفاده از جرم‌گیرها و شوینده‌های قوی را برای رفع این مشکل پیشنهاد می‌کنند. اگرچه این روش موقتا تاثیرگذار خواهد بود، اما در درازمدت به سطح کف‌پوش آسیب می‌رساند. بخصوص اگر کفپوش مورد نظر پارکت و یا سرامیک باشد، به مرور جلای خود را از دست خواهد داد.

 • کفسابی سرامیک:

  کفسابی سرامیک برای محیط‌هایی مناسب است که لکه‌های چربی، رنگ و یا آلودگی‌های دیگر بر روی سطح سرامیک تثبیت شده‌اند و به راحتی قابل پاک شدن نیستند. خدمات کفسابی در تهران به منظور از بین بردن آلودگی‌های سطح سرامیک و ایجاد براقیت در سطح با استفاده از تجهیزات پیشرفته و به سرعت انجام می‌پذیرد.

 •  برای کفسابی سطح سرامیک نباید از شوینده‌های مخرب استفاده شود. از این رو برای استفاده از خدمات کفسابی در تهران، سعی کنید به مراکزی مراجعه کنید که این نکات را در نظر داشته باشند. 

 • نماشویی ساختمان:

  سنگ نمای ساختمان‌ها به طور مستقیم در معرض آلودگی‌های محیطی و باران‌های اسیدی قرار می‌گیرند. به‌ویژه در کلان شهرهایی همچون تهران، میزان این آلودگی‌ها بیش از حد معمول خواهد بود. با این حجم از آلودگی‌ها در شهر تهران، طبیعی است که نمای ساختمان‌ها بیشتر نیاز به پاکسازی داشته باشد.

 •  به منظور حذف جرم و براق سازی نمای ساختمان‌ها، مراکز کفسابی در تهران اقدام به ارائه خدمات نماشویی میکنند. اگر ساکن تهران هستید، می‌توانید برای از بین بردن نمای کدر ساختمان خود از خدمات جرم‌گیری و کفسابی در تهران استفاده کنید.

 • کفسابی پله:

  خدمات ویژه کفسابی در تهران شامل کفسابی پله، پاگرد، درزگیری و رفع عیوب پله‌ها می‌شود. ممکن است سنگ‌های به کار رفته در پله و پاگردها در اثر برخورد اجسام سنگین دچار خش خوردگی و یا ترک شود. 

 • در چنین شرایطی به منظور حذف نقایص و یا برجستگی‌های موجود در پله‌ها و ایجاد جلا در سنگ، به ضخامت یک تا دو میلیمتر از سطح سنگ را ساییده و با انجام عمل پولیش سطح سنگ را براق می‌کنند. 

 • کفسابی رزین:

  این نوع از کفسابی برای سنگ‌هایی انجام می‌شود که دارای منافذ و فرو رفتگی‌هایی در سطح باشند. سنگ تراورتن که برای نمای بیرونی ساختمان‌ها استفاده می‌شود دارای این ویژگی است. 

 • در این نوع کفسابی از ماده‌ای چسبنده برای پر کردن منافذ استفاده می‌شود. کفسابی رزین برای فرورفتگی و رفع عیوب ایجاد شده در سنگ ساختمان‌ها هم به کار می‌رود. این نوع از کفسابی در تهران قیمت بالاتری نسبت به انواع دیگر کفسابی دارد. 

 • سنگسابی:

  سنگسابی یکی از روش‌های معمول کفسابی در تهران است. چرا که هزینه خرید سنگ‌های براق نشده بسیار ارزان تر سنگ‌های آماده است. از این رو افراد حرفه‌ای و باتجربه در ساختمان سازی معمولا اقدام به نصب سنگ‌های نیمه آماده در بناهای خود می‌نمایند. 

 • و در پایان کار با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته کفسابی اقدام به هموارسازی و براق نمودن این سطوح می‌کنند. در این حالت کفسابی در دو مرحله انجام می‌شود؛ مرحله اول به منظور حذف پستی و بلندی‌های سنگ و یا حذف مواد چسبیده شده به سنگ همچون گچ، ماسه و سیمان انجام می‌شود. مرحله دوم که به روش ایتالیایی موسوم است، به منظور ایجاد جلا و براقیت در سنگ انجام می‌شود. دقت و مهارت اوپراتور در کار با دستگاه کفساب در در این مرحله در نتیجه کار بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

 • برس زنی سنگ:

  سنگ‌های بکار رفته در ساختمان‌ها بر اثر عبور و مرور و گذر زمان دچار تیرگی می‌شوند. بهترین و کم هزینه‌ترین روش برای زیباسازی فضای ساختمان جلا دادن کفپوش است. یکی از خدمات تخصصی کفسابی در تهران، برس زنی سنگ است. در روش سنگسابی ابتدا هموارسازی سنگ انجام می‌شود. در حالی که در این روش نیازی به هموارسازی نیست و برس زنی سنگ به منظور حذف سیاهی‌های سنگ و براق سازی سطح آن انجام می‌شود. 

کفسابی سرامیکی

مزایای کفسابی

کفسابی در امور مختلف مربوط به ساختمان سازی به کار می‌رود. هموار کردن سنگ‌فرش‌های سطح پیاده روها، پارک‌ها، محوطه آپارتمان‌ها، نمای ساختمان‌ها، پله‌ها و کف ساختمان‌ها همگی به نوعی از خدمات کفسابی بهره می‌برند.

 اگر به وضوح تصویر خود را در سنگ‌های به کار رفته در کف ساختمان میبینید، باید بدانید این کار نتیجه تلاش افراد حرفه‌ای در زمینه کفسابی سنگ است. این میزان از شفافیت و آینه‌ای بودن سطح سنگ در نتیجه ساعت‌ها سنگسابی و کفسابی سنگ حاصل شده است.

با استفاده از خدمات کفسابی در تهران فضای کار و زندگی خود را به شکل حیرت‌آوری درخشان کنید. از خدمات کفسابی در تهران می‌توان به نوسازی فضای داخلی و نمای ساختمان‌های قدیمی اشاره کرد. برخی از بناها ممکن است بر اثر سیاه شدن و یا خش خوردگی سنگ‌های کف و دیواره‌ها ظاهری قدیمی و فرسوده به بنا بخشیده باشند.

رفع جرم، تیرگی و یا خش از سطح این سنگ‌ها می‌تواند تاثیر بسیار مثبتی در دکوراسیون و نمای ساختمان داشته باشد. یکی از خدمات حرفه‌ای کفسابی در تهران، نوسازی سنگ‌های قدیمی کار شده در ساختمان‌هاست. از سوی دیگر در محیط‌هایی همچون بیمارستان‌ها، رستوران‌ها و دیگر محیط‌های پر تردد، کفسابی اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند

. در چنین مکان‌هایی در کنار تمیز و براق بودن سطوح، میکروب زدایی محیط هم بسیار مهم است. ممکن است با استفاده از شوینده‌های معمول سطحی براق داشته باشید، اما درز و منافذ از خطر تجمع میکروب‌ها در امان نخواهند بود. خدمات تخصصی کفسابی در تهران به صورت کاملا حرفه‌ای اقدام به پاکسازی و میکروب زدایی محیط می‌نماید. مزیت‌های بیشتر کفسابی را نیز می‌توانید در مقاله کفسابی در کرج مشاهده نمایید.

کیفیت انواع کفسابی در تهران

انواع خدمات کفسابی انجام شده با توجه به میزان ظرافت و نوع مواد مورد استفاده در ترمیم سطح طبقه بندی می‌شوند:

بهترین نوع کفسابی که با بالاترین کیفیت و بیشترین ظرافت انجام می‌شود، این نوع از کفسابی است. استفاده از رزین‌های ایتالیایی برای پرکردن منافذ و درزها زیبایی خیره کننده‌ای به سنگ می‌بخشد. کیفیت بالای این نوع از رزین خاصیت شیشه‌ای در سطح سنگ ایجاد می‌کند. 

نوع دوم از کفسابی دارای هزینه‌های پایین‌تری نسبت به نوع اول است. دلیل ارزان‌تر بودن این روش، استفاده از دوغاب و چسب سنگ به جای رزین ایتالیایی است. برای رفع عیوب به وجود آمده در سطح سنگ انجام می‌شود. از این روش برای نماهایی که کمتر در معرض دید هستند، می‌توان استفاده کرد.

ارزان‌ترین کیفیت کفسابی به این نوع تعلق می‌گیرد. در این روش تنها لکه‌ها و آلودگی‌های موجود از سطح سنگ با روش برس زنی برداشته می‌شوند. و هموارسازی سطح چندان اهمیتی نخواهد داشت. به همین دلیل کفسابی ارزان محسوب می‌شود. 

در پایان اشاره می‌گردد، واحدهای کفسابی سفید در مناطق زیر آماده خدمت رسانی به تمامی همشهریان عزیز است:

کفسابی و سنگسابی سفید
کفسابی سفید

مشاوره رایگان خدمات کفسابی و سنگسابی

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

0912-6758326

لوگو کفسابی سفید (9)

کفسابی سفید بهترین خدمات کفسابی و سنگسابی را با بهترین قیمت ارائه می‌کند.

تماس با ما

0912-6758326