بزرگترین مرکز کفسابی در شرق تهران تضمینی🎖

مورد تایید اتحادیه سنگسابی و نماشویی و نهادهای و استانداردگذاری ایران و ایزو 9001

مشاوره رایگان کفسابی و سنگسابی

0912-6758326

مورد تایید نهادها و استانداردهای کشور
شرکت کفسابی سفید
با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان خدمات کفسابی و سنگسابی

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

0912-6758326

خدمات کفسابی و سنگسابی در شرق تهران

کفسابی  در شرق تهران

کفسابی به سابیدن سنگ با دستگاه کف سابی می گویند در این فرآیند در واقع یک لایه بسیار نازک از روی سنگ برداشته می شود و اگر سنگ به هر دلیل آسیب دیده باشد مانند روز اول و چه بسا بهتر از روز اول می شود با کفسابی می توان سنگ را براق و آینه ای کرد و ایرادات سنگ را رفع کرد. 

اگر سنگ شما به هر دلیلی سیاه شده باشد یا هر ماده ای روی سنگ چسبیده باشد با کفسابی قابل رفع است.

تصویر تماس بگیرید

دستگاه پیشرفته

سنگسابی بوسیله ساب های ایتالیایی، آلمانی و ژاپنی

تعهد کاری

تعهد کاری

نظافت کامل کف
و اطمینان از بهترین کیفیت

نیروی متخصص

نیروی متخصص

کارشناسان متخصص آموزش دیده توسط اتحادیه سنگسابان

سابقه درخشان

سابقه درخشان

بیست سال سابقه درخشان در خصوص سنگسابی و کفسابی

نظرات مشتریان

مشتریان کاملا راضی در 20 سال ارایه خدمات کفسابی و سنگسابی نشان دهنده کیفیت خدمات ما است

اصلا فکرش رو هم نمیکردم که سنگ خراب شده کف اطاق پذیرایی خونه من رو بشه براق تر از روز اولش کرد. ممنون از کفسابی سفید

خانم شرفی
خانه دار - زعفرانیه

تیرگی و لک برداشتن کف پارکیگ برج ما باعث زشتی محیط و نارضایتی همسایگان ما بود که کفسابی سفید این مشکل رو به صورت کامل با کفسابی نانو از بین بردن و الان کف پارکینگ هم درخشان شده و هم نیاز به نظافت نداره!

جناب آقای مجردی
مدیر برج صبا

بعد از 15 سال ساخت ساختمان های بزرگ کفسابی سفید بهترین مجموعه ای هست که با آنها کار کردم چون قیمت زمان بندی و کادر متخصصی دارند و هیچی کم نمیزارند.

جناب آقای وفادار
سازنده مجتمع های مسکونی

مشاوره رایگان خدمات کفسابی و سنگسابی

خدمات کفسابی و سنگسابی به صورت تضمینی با قیمت فوق العاده توسط کادر مجرب آموزش دیده اتحادیه کفسابی

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

0912-6758326

کفسابی ساختمان

کفسابی در شرق تهران

خدمات ویژه کفسابی برای ایجاد فضایی زیبا و دلنشین در بناها انجام میشود. کفسابی روشی است که به واسطه پرداخت کاری و صیقل دادن سنگ، سطحی براق و آینه ای ایجاد میشود. اهمیت کفسابی در نمای ساختمانها، دکوراسیون داخلی منازل و محیطهای کاری بیشتر مشخص میشود. یک ساختمان مناسب میبایستی علاوه بر استحکام بالا، از زیبایی درونی و نمای بیرونی هم برخوردار باشد تا مورد توجه خریدار قرار بگیرد. از این رو یکی از نکاتی که معماران به آن توجه ویژه ای دارند، طراحی نمای بیرونی و درونی ساختمان است.

 سرامیکها و سنگها اهمیت ویژهای در جلادهی و طراحی دکوراسیون پیدا کرد اند. با توجه به تنوع بالای سنگها، سرامیکها و پارکتها دست طراحان در خلق فضاهایی جذاب و دیدنی باز خواهد بود. در این میان کفسابی نقش مهمی ایفا میکند. امروزه ابداع دستگاههای پیشرفته کفسابی کمک شایانی به صنعت ساخت و ساز نموده است. اگر به وضوح تصویر خود را در سنگ زیر پای خود میبینید، باید بدانید که این آینه ای شدن حاصل صیقل کاریهای دستگاه کفساب بوده است. امروزه خدمات کفسابی در مناطق مختلف تهران به صورت گسترده فعالیت میکند. 

شرکتهای مختلف کفسابی در شرق تهران هم با توجه به نوع نیاز مشتری، خدمات خود را ارائه میدهند. واژه کفسابی به مجموعه فعالیتهای متمرکز بر سطح سنگ، سرامیک، موزائیک، پارکت و سایر سطوح مورد استفاده در ساختمانها و نماها گفته میشود. این واژه مفهوم وسیعی دارد که در ادامه به طور کلی به آن پرداخته میشود؛

کفسابی محل کار

انواع خدمات کفسابی در شرق تهران

کفسابی به منظور ایجاد سطحی براق و درخشان در سنگ، سرامیک و انواع کفپوشها انجام میشود. خدمات ویژه کفسابی در شرق تهران با توجه به نوع درخواست کاربران پذیرفته میشود. در ادامه به بیان دلایلی که نیاز به خدمات کفسابی خواهیم داشت، میپردازیم؛

  • نوسازی سنگ: کفسابی ممکن است برای نوسازی بنا باشد. این نوع از کفسابی با تراشیدن و صیقل دادن سطح سنگهای قدیمی، تیرگی، لکه، خش خوردگی و ترکهای سطح سنگ را از بین برده و ظاهری زیبا و نو به فضای داخلی ساختمان میبخشد. 
 
  • زیرسازی: برای نصب سرامیک، پارکت و سنگ به سطحی صاف و یکنواخت نیاز خواهد بود. از این رو زیرسازی کف بنا پیش از نصب کفپوش بسیار اهمیت دارد. خدمات کفسابی ناهموارترین سطوح را به راحتی و در زمانی کوتاه مسطح میکند. حذف برجستگیها، گچ و سیمانهای چسبیده شده در کف ساختمان و آلودگیهای مشابه توسط دستگاه کفساب به سرعت انجام میشود. 
 
  • براق سازی: یکی از ترفندهای اهالی ساخت و ساز به منظور کاهش هزینه ها، استفاده از سنگهای صیقل نخورده است. این سنگهای نیمه آماده بسیار ارزانتر از سنگهای صیقل خورده هستند. پیمانکاران پس از خرید و نصب سنگ ها در پایان کار از خدمات کفسابی برای هموار کردن و براق کردن سطح سنگ استفاده میکنند. کفسابی برای این سنگها در دو مرحله انجام میشود. مرحله اول یکنواخت کردن سطح سنگ، حذف برجستگیها و لبههای تیز سنگ است. مرحله دوم آینه ای کردن سطح سنگ است که با استفاده از ساب ایتالیایی ممکن خواهد شد. ساب ایتالیایی با پولیش مداوم سنگ، از یک سنگ کدر و پر خش و زبر یک سطح صاف، براق و آینه ای میسازد. براق سازی سطح سرامیک و پارکتهای مات شده از دیگر خدمات کفسابی در شرق تهران است. در این فرایند با استفاده از روشهای مناسب، تیرگی و لکه های سطح سرامیک و پارکت پاکسازی میشود. 
 
  • جرم گیری: یکی از کاربردهای کفسابی حذف جرمهای تشکیل شده بر سطح سنگ، سرامیک و یا موزائیک است. برخی از رسوبهای انباشته شده بر روی سطوح غیر قابل نفوذ هستند. تا حدی که جزئی از سنگ شده اند و کاملا ظاهر سنگ را پوشانده اند. حذف این جرمها به راحتی توسط دستگاه کفساب ممکن خواهد بود. جرم گیری سطح سنگ، سرامیک و یا موزائیک بسته به نوع پوشش و نوع جرم به روشهای مختلفی انجام میشود.
 
  • سطوح صاف: اگر سنگ کاملا صاف و بدون عاج باشد، از روشهای معمول سنگ سابی برای از بین بردن جرم و حذف برجستگیها استفاده میشود. در مواقعی که سطح سنگ آسیب دیده باشد، بسته به تشخیص کارشناس میتوان تا 5 میلیمتر از سطح سنگ را لایه برداری، اسید شویی و سپس پولیش کرد. نتیجه این فرایند به دست آمدن یک سطح کاملا صیقل خورده و بدون جرم خواهد بود. 
 
  • سطوح آجدار: برخی از سنگهای بکار رفته در نمای داخلی و بیرونی ساختمانها آجدار و دندانه دارند. این سنگها که قیمتهای بالاتری نسبت به سنگهای معمولی دارند، نیازمند روشهای متفاوتی برای جرم گیری هستند. برای جرم گیری این نوع از سنگها از ساب فرچه استفاده میشود. ساب فرچه با ظرافت خاصی رسوب تشکیل شده در لابه لای سنگ را از بین میبرد بدون اینکه به ظاهر سنگ کوچکترین آسیبی وارد شود. 
 
خدمات کفسابی سرویس ها

مزایای کفسابی در شرق تهران

کفسابی یک سطح مزایای زیادی دارد. جلای سنگها، سرامیکها و پارکتهای نصب شده در ساختمان محیطی شاداب و پویا خلق میکند. انعکاس نور در سطح سرامیکهای درخشان روشنایی بیشتری به فضا میبخشد. علاوه بر تغییر در ظاهر محیط، میتوان به اهمیت کفسابی در میکروبزدایی اشاره کرد. کفپوشهای کف ساختمان را با استفاده از شویندههای قوی هم میتوان تمیز و درخشان نمود. اما این شویندهها عمر کفپوش را کاهش میدهند و به مرور خود باعث ایجاد لک، تیرگی و ماتی سطح سرامیک میشوند.

 درحالی که خدمات کفسابی به دلیل عدم استفاده از شویندههای قوی آسیبی به سطح کفپوش وارد نمیکنند. دستگاه کفساب برای پاک کردن سطوح حساسی همچون سرامیک و پارکت از دمای بالا و بخار استفاده میکند. این عوامل به سادگی بدترین لکه ها را پاک میکند و سطوحی درخشان همچون روز اول به کاربر تحویل میدهد. 

قیمت کفسابی در شرق تهران

پارامترهای مختلفی بر قیمت کفسابی در مناطق مختلف تهران تاثیر دارند. قیمت کفسابی در شرق تهران با توجه به نوع و کیفیت خدماتی که از سوی شرکتهای کفسابی ارائه میشود، متفاوت خواهد بود. به طور کلی قیمت کفسابی به صورت متری محاسه میشود. یکی از عواملی که بر قیمت کفسابی تاثیرگذار است، منطقه انجام پروژه است. فاصله از شرکت خدماتی و نرخ منطقه از جمله عوامل تعیین کننده قیمت کفسابی خواهد بود. کیفیت خدمات ارائه شده و میزان سختی کار هم بر قیمت کفسابی در شرق تهران موثر است. نوع کفسابی هم به نوعی تعیین کننده قیمت کفسابی خواهد بود. انواع کفسابی سنگ، بتن، سنگ سیمان، کفسابی سرامیک و کفسابی پارکت هرکدام نرخهای جداگانهای دارند.

 هرچه دستگاه کفساب مورد استفاده پیشرفته تر باشد، قیمت خدمات کفسابی را بالاتر میبرد. مراکزی که تجربه طولانی مدت در زمینه انجام پروژه های عظیم کفسابی دارند، معمولا قابل اعتمادتر هستند. این شرکتها قیمتهای معقولتری به نسبت کیفیت خدمات ارائه شده در مقایسه با شرکتهای نوپا پیشنهاد خواهند داد. کفسابی به منظور ترمیم سطوح آسیب دیده نیز انجام میشود. قیمت این نوع کفسابی با توجه به مواد مصرفی در ترمیم سطح تعیین میشود. 

مزایای خدمات کفسابی

کیفیت های مختلف کفسابی

ه طور کلی کفسابی به علل مختلف و با کیفیتهای متفاوتی انجام میشود. کفسابی به منظور ترمیم سطوح آسیب دیده شامل مراحل مختلف است. مرحله اول یکنواخت سازی سطح، مرحله دوم پرکردن شکافها و مرحله آخر هم صیقل دادن و شفاف سازی سطح سنگ و یا سرامیک است. این مراحل با توجه به اینکه از چه مواد و تجهیزاتی استفاده میشود، دارای قیمتهای متفاوتی خواهد بود. 

  • ساب رزین ایتالیایی: درحال حاضر کفسابی ایتالیایی گرانترین نوع ساب در بازار است. مهارت اوپراتور نقش مهمی در نتیجه کار خواهد داشت. در این مرحله سطوح کاملا شفاف و آینهای میشوند. ساب رزین ایتالیایی برای ترمیم سطوح آسیب دیدهای مناسب خواهد بود که اهمیت ویژه ای داشته باشند. این نوع از رزین با پرکردن شیار و ترکهای موجود، زیبایی خاصی به سطح سنگ و یا سرامیک میبخشد. 
  • ساب معمولی: برای پرکردن شیار و ترکهای موجود بر روی سنگهای معمولی استفاده میشود. استفاده از رزین ساب ایتالیایی برای تمامی سنگها به صرفه نخواهد بود. از این رو برای سنگهای ارزانتر و در سنگپله ها و محوطه بیرونی ساختمان میتوان از چسب سنگ و یا دوغاب استفاده کرد. 
  • نوع دیگری از ساب که توسط دستگاههای کفسابی انجام میشود، ارزان تر از دو نمونه پیشین است. این روش تنها برای حذف آلودگیها و پستی و بلندیهای سطح سنگ به کار میرود. در روش سوم از هیچگونه پرکننده ای برای ترمیم نواحی آسیب دیده استفاده نمیشود و تنها پستی و بلندیها از سطح سنگ حذف میشود. 

ویژگی های دستگاه کفسابی

هرروزه با توجه به میزان نیاز به انواع خدمات کفسابی، دستگاههای جدیدتر و پیشرفتهتری وارد بازار مصرف میشوند. دستگاههای کفساب در دو نوع تک فاز و سه فاز موجودند که با توجه به برق مصرفی ساختمان میتوان از یکی از آنها استفاده کرد. هرچه یک دستگاه پیشرفتهتر باشد، کیفیت عالی تری از کفسابی عرضه میکند. طبیعتا دستگاههای پیشرفتهتر خدمات گرانتری هم ارائه میدهند. در پروژههایی که از سنگهای گرانقیمت برای کف و نمای ساختمان استفاده شده است، استفاده از دستگاههای کفساب قدیمی چندان معقول به نظر نمیرسد. از این رو صاحبان چنین بناهایی برای سپردن خدمات کفسابی خود در جستجوی شرکتهای حرفه ای هستند که از تجهیزات نوین و پیشرفته بهره میبرند. استفاده از تجهیزات و دستگاههای پیشرفتهتر نتایج رضایت بخشتری به دنبال خواهد داشت. 

کلام آخر: پیش از درخواست خدمات کفسابی در شرق تهران، دقیقا مشخص کنید انتظار دارید چه مسئله ای را برطرف کنید. مشاوره با کارشناسان خبره در امر کفسابی میتواند راهنمای خوبی برای شما باشد. متخصصان این حرفه که با تجربه ترین های کارشناسان کفسابی در تهران هستند، پس از بازبینی محل مورد نظر، نوع خدمات مورد نیاز و قیمت حدودی را به فرد اعلام می کنند.

انواع کفسابی
لوگو کفسابی سفید (9)

کفسابی سفید بهترین خدمات کفسابی و سنگسابی را با بهترین قیمت ارائه میکند.

تماس با ما

0912-6758326