بزرگترین شرکت کفسابی در شمال تهران با دستگاه‌های فوق پیشرفته🎖

مورد تایید اتحادیه سنگسابی و نماشویی و نهادهای و استانداردگذاری ایران و ایزو 9001

مشاوره رایگان کفسابی و سنگسابی

0912-6758326

مورد تایید نهادها و استانداردهای کشور
شرکت کفسابی سفید
با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان خدمات کفسابی و سنگسابی

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

0912-6758326

خدمات کفسابی و سنگسابی در شمال تهران

کفسابی به سابیدن سنگ با دستگاه کف سابی می گویند در این فرآیند در واقع یک لایه بسیار نازک از روی سنگ برداشته می شود و اگر سنگ به هر دلیل آسیب دیده باشد مانند روز اول و چه بسا بهتر از روز اول می شود با کفسابی می توان سنگ را براق و آینه ای کرد و ایرادات سنگ را رفع کرد. 

اگر سنگ شما به هر دلیلی سیاه شده باشد یا هر ماده ای روی سنگ چسبیده باشد با کفسابی قابل رفع است.

تصویر تماس بگیرید

دستگاه پیشرفته

سنگسابی بوسیله ساب های ایتالیایی، آلمانی و ژاپنی

تعهد کاری

تعهد کاری

نظافت کامل کف
و اطمینان از بهترین کیفیت

نیروی متخصص

نیروی متخصص

کارشناسان متخصص آموزش دیده توسط اتحادیه سنگسابان

سابقه درخشان

سابقه درخشان

بیست سال سابقه درخشان در خصوص سنگسابی و کفسابی

نظرات مشتریان

مشتریان کاملا راضی در 20 سال ارایه خدمات کفسابی و سنگسابی نشان دهنده کیفیت خدمات ما است

اصلا فکرش رو هم نمیکردم که سنگ خراب شده کف اطاق پذیرایی خونه من رو بشه براق تر از روز اولش کرد. ممنون از کفسابی سفید

خانم شرفی
خانه دار - زعفرانیه

تیرگی و لک برداشتن کف پارکیگ برج ما باعث زشتی محیط و نارضایتی همسایگان ما بود که کفسابی سفید این مشکل رو به صورت کامل با کفسابی نانو از بین بردن و الان کف پارکینگ هم درخشان شده و هم نیاز به نظافت نداره!

جناب آقای مجردی
مدیر برج صبا

بعد از 15 سال ساخت ساختمان های بزرگ کفسابی سفید بهترین مجموعه ای هست که با آنها کار کردم چون قیمت زمان بندی و کادر متخصصی دارند و هیچی کم نمیزارند.

جناب آقای وفادار
سازنده مجتمع های مسکونی

مشاوره رایگان خدمات کفسابی و سنگسابی

خدمات کفسابی و سنگسابی به صورت تضمینی با قیمت فوق العاده توسط کادر مجرب آموزش دیده اتحادیه کفسابی

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

0912-6758326

سنگسابی سفید

کفسابی در شمال تهران

کفسابی به معنای هموارسازی سطح سنگ، موزائیک و یا پاک سازی سطح سرامیکهای کار شده در محیط است. کیفیت خدمات ارائه شده توسط شرکت های کفساب، تاثیر زیادی بر قیمت کفسابی خواهند داشت. هزینه خدمات کفسابی در مناطق مختلف تهران متفاوت است. این اختلاف قیمت به عوامل متعددی از جمله کیفیت نهایی کار وابسته است. روش کفسابی بسته به نوع کفپوش مورد نظر متفاوت خواهد بود. کفسابی در شمال تهران در کیفیتهای مختلفی انجام میشود. طبیعی است قیمت هرنوع از خدمات کفسابی بسته به میزان اهمیت کار متفاوت باشد. پیش از درخواست خدمات کفسابی به این نکته دقت کنید که آیا پوشش مورد نظر ارزش هزینه های کفسابی را دارد؟ در نهایت با در نظر گرفتن شرایط مختلف، نوع کفسابی را انتخاب کنید. 

کفسابی ساختمان

انواع خدمات کفسابی در شمال تهران

خدمات کفسابی با توجه به نوع سنگ به کار رفته در بنا متنوع خواهد بود. از طرفی کیفیت پوشش مورد نظر تعیین میکند که چه میزان هزینه ای برای کفسابی نیاز خواهد بود. مسلما کیفیت کفسابی سنگفرشهای پیاده رو قابل مقایسه با کفسابی سنگهای یک آپارتمان لوکس نخواهد بود. تمرکز بناهای مجلل در مناطق شمالی تهران بیش از سایر مناطق است.

طبیعی است که سنگ و یا سرامیکهای بکار رفته در دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی این ساختمانها از قیمتهای بالاتری برخوردار باشند. با توجه به حساسیت بالای سنگهای استفاده شده در این بناها، خدمات کفسابی در این مناطق نیازمند بهره برداری از تجهیزات نوین و نیروی متخصص خواهد بود. این عوامل موجب میشود خدمات کفسابی در شمال تهران قیمتهای متفاوتتری نسبت به سایر مناطق تهران داشته باشند. انواع مختلف کفسابی در مناطق شمالی تهران که توسط شرکتهای مختلف کفسابی ارائه میشود، به شرح زیر است:

کفسابی سنگ

سنگهای نصب شده در برخی از واحدهای ساختمانی بسیارگران قیمت هستند. کفسابی این نوع از سنگها علاوه بر داشتن مهارت بالا، نیاز به استفاده از دستگاههای کفساب پیشرفتهتری خواهد داشت. برای حذف لک و سیاهیهای ایجاد شده در سنگ که با روشهای معمول به راحتی پاک نمیشوند، از روش کفسابی استفاده میشود. دستگاههای پیشرفته کفساب با تراشیدن 1 تا 5 میلیمتر از سطح سنگ و سپس انجام مراحل مختلف براق سازی سطح، عمر دوبارهای به سنگهای فرسوده میبخشند. خدمات ویژه کفسابی در شمال تهران با استفاده از پیشرفتهترین تجهیزات روز دنیا خدمات نوسازی سنگ نمای داخلی و بیرونی ساختمانها را به صورت کاملا حرفه ای انجام میدهند. هزینه کفسابی سنگهای لوکس با توجه به این که نیازمند ظرافت و مهارت بالایی در ترمیم سطح سنگ و جلادهی به آن است، قیمت بالاتری نسبت به سایر مناطق تهران خواهد داشت. 

کفسابی سرامیک

سرامیکها نیازی به تراشیدن و لایه برداری سطحی نخواهند داشت. از این رو کفسابی سرامیکها متفاوت از روش کفسابی سنگخواهد بود. در این نوع کفسابی نیاز است به صورت اصولی آلودگیهای چسبیده بر سطح سرامیک حذف شود. کفسابی سرامیک ها با اعمال بخار در دما و فشار بالا انجام میشود. این روش به طور کامل آلودگیهای تجمع یافته در درز و شکافهای بین سرامیکها و سطح سرامیک را پاکسازی میکند. روش صحیح در کفسابی سرامیک استفاده از حرارت و فشار بخار است. در حالی که ممکن است در برخی دستگاههای کفساب از برخی شویندههای مخرب استفاده شود. این شوینده ها به مرور ممکن است منجر به ایجاد لک و کدر شدن سطح سرامیک شوند. بنابراین بهتر است در انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات کفسابی دقت لازم را به خرج دهید.

کفسابی پارکت

برای کفسابی پارکت و حذف جرم گرفتگی، رنگ و لکه های ایجاد شده در سطح پارکت میتوانید از خدمات کفسابی بهره مند شوید. کفسابی سطح پارکت حساسیتهای ویژه خود را خواهد داشت. چرا که مواد سازنده پارکت معمولا پلیمری هستند و مقاومتی در برابر دماهای بالا نخواهند داشت. از این رو در کفسابی سطح پارکتها باید تنظیمات دستگاه کفساب را تغییر داد. مهارت کار با دستگاه کفساب اهمیت ویژه ای در نتیجه کار خواهد داشت. از این رو شرکتهای باتجربه در حرفه کفسابی خدمات عالیتری را ارائه خواهند داد. شرکتهای کفسابی در شمال تهران برای پاکسازی سطح پارکتها از دستگاههای نوین بهره میبرند. استفاده از دستگاههای پیشرفته تر و پرقدرتتر در مناطق شمالی تهران سبب شده است قیمت خدمات کفسابی در شمال تهران بالاتر از سایر مناطق تهران باشد. 

کفسابی بتن

یکی از روشهای متداول و پرکاربرد، کفسابی بتن است. ذرات درشت موجود بر سطح بتن کاری شده با استفاده از کفسابی هموار میشوند. این روش هموار سازی سطح بتن به نوعی مشابه با سنگ سابی خواهد بود. استحکام بالا و قیمت پایین بتن سبب شده، برای پوشاندن کف پارکینگها و انبارها مورد استفاده قرار گیرد. سطح بتنی پارکینگها اگر کفسابی نشود، به مرور باعث ساییده شدن لاستیک خودرو میشود. به همین دلیل است که کفسابی بتن در چنین مکانهایی اهمیت زیادی پیدا میکند. علاوه بر این پیش از نصب سرامیک و یا پارکت در کف ساختمان نیاز به یک مرحله کفسابی برای هموار کردن سطح بتن و حذف پستی و بلندیهای آن خواهد بود.

لایه برداری بتن با توجه به ضخامت بتن و اندازه لایه برداری می شود. کفسابی بتن به صورت میلیمتری و با استفاده از ترازهای لیزری روی سطوح بتن انجام میشود. برای کفسابی بتن در پارکینگ های طبقاتی معمولا از ساب 1 – 3 استفاده میکنند. سطح زبر بتن تبدیل به سطح هموار و نرم شده که مقاوم به ساییدگی و لایه لایه شدن خواهد شد. به منظور ماندگاری بتن، جلوگیری از اصطکاک و افزایش طول عمر بتن حتما باید عمل کفسابی انجام شود.

کفسابی سنگ سیمان

در مکانهایی که از سنگ سیمان برای پوشش دهی کف بنا استفاده شده است، معمولا کفسابی سنگ سیمان انجام میشود. کفسابی سنگ سیمان با استفاده از شوینده های قوی و به نوعی اسید شویی انجام میپذیرد. در مرحله بعدی پولیش و ساب زنی کف انجام میشود. در پایان کار سطحی عاری از ترک، تیرگی و آلودگی به کاربر تحویل داده میشود. با توجه به موادی که برای کفسابی سنگ سیمان استفاده میشود، دقت داشته باشید که پسماندهای حاصل از کفسابی وارد لوله های فاضلاب نشوند. چرا که ممکن است باعث گرفتگی لوله ها و دردسرهای بیشتر شوند. 

نکته: کفسابی در مواقعی مناسب خواهد بود که هزینه تعویض سنگ و یا کفپوش بسیار بیشتر از هزینه کفسابی باشد. در شرایطی که از سنگهای گرانقیمت برای کف و یا نمای بنا استفاده شده است، کفسابی روش بصرفه ای خواهد بود. اما در مواقعی که هزینه های کفسابی از تعویض کفپوش بیشتر شود، بهتر است کفپوش به طور کامل تعویض شود. تشخیص اینکه پوشش نیاز به کفسابی یا تعویض داشته باشد، برعهده کافرما خواهد بود. 
 
خدمات کفسابی و سنگسابی سفید

مراحل مختلف کفسابی در شمال تهران:

یک سنگ نیمه آماده و ناهموار برای رسیدن به جلا و صافی بالا نیاز به مراحل مختلفی کفسابی خواهد داشت:

ساب الماس

کفسابی برای ساخت و سازهای گسترده بسیار بصرفه خواهد بود. در پروژه های عظیمی همچون ساخت برج، بیمارستان، مدرسه و فروشگاههای بزرگ معمولا از سنگهای آماده استفاده نمیکنند. چرا که ممکن است پس از نصب سنگ به دلیل رفت و آمدها و ریزش مصالح، سطح صیقلی سنگها خراشیده و کثیف شوند. دلیل دیگر استفاده از سنگهای نیمه آماده ارزانتر بودن قیمت آن است. در چنین شرایطی پس از نصب سنگها متخصصان کفسابی با استفاده از دستگاههای پیشرفته خود مراحل مختلف کفسابی را انجام میدهند.

مرحله اول کفسابی حذف لبههای تیز، پستی و بلندیها و گچ و سیمانهای چسبیده به سطح است. این مرحله توسط ساب الماس انجام میشود. ساب الماس سختترین ناهمواریها را به راحتی از سطح سنگ جدا میکند و در واقع مقدمهای بر کفسابی و رسیدن به یک سطح مسطح و براق است. در مکانهایی که جرمهای ضخیم و غیرقابل نفوذ بر سطح کفپوشهای سنگی و موزائیکی رسوبکرده باشد، از ساب الماس برای پاک کردن آنها استفاده میشود.

 

ساب لایه بردار

ساب لایه بردار عموما برای حذف لکهها وآلودگیهای سطح سنگ و موزائیک استفاده میشود. سنگهای قدیمی نصب شده در ساختمانها با این روش به حالت صیقلی و صاف خود برمیگردند. 

 

ساب فرچه

ساب فرچه برای نماهای سنگی و آجدار ساختمانها مورد استفاده قرار میگیرد. نماهایی که دارای سطوح ناهموار هستند و برای لایه براق نمودن سطح آنها نمیتوان از روشهای دیگر کفسابی استفاده کرد. این نوع از کفسابی آسیبی به برجستگیهای سطح سنگ وارد نمیکند و به راحتی جرم تشکیل شده در لابلای برجستگیها را حذف مینماید. 

 

رزین ساب

اگر سنگ یا سرامیک مورد استفاده در کف ساختمان بر اثر سقوط اشیاء سنگین دچار ترک و شیار شده باشد، با استفاده از رزین ساب میتوان ناهمواری پیش آمده را رفع کرد. در نهایت سنگی صاف و صیقل خورده و بدون هیچگونه شیار خواهیم داشت.

 

ساب براق کننده

ساب براق کننده برای احیای براقیت و جلای سنگ و سرامیکها استفاده میشود. طبیعی است که نمای داخلی بنا پس از مدتی مات و کدر شود. بهترین راه حل رفع این مات شدگی استفاده از کفسابی و ساب براق کننده است. توجه داشته باشید استفاده از مواد شوینده و اسیدی در طولانی مدت موجب خوردگی لعاب سرامیک و یا ایجاد لک در سنگ میشود.

 

ساب ایتالیایی

ساب ایتالیایی همانطور که از نام آن مشخص است، تکنولوژی انحصاری کشور ایتالیاست. این روش به منظور جلا دادن به سنگ و سرامیک و حذف خش خوردگیهای سطح آنها مورد استفاده قرار میگیرد. ساب ایتالیایی آخرین مرحله از ساب زنی سنگ است. پس از نصب ساب ایتالیایی بر روی دستگاه کفسابی سطح کدر سنگ به طرز شگفت انگیزی جلا داده میشود. البته مهارت اوپراتور در کار با دستگاه کفسابی در نتیجه کار تاثیر زیادی خواهد داشت. کفسابی در شمال تهران به منظور ایجاد جلای کافی و رفع جرم و لکهای به وجود آمده بر سطح سنگهای گرانقیمت یکی از بهترین روشهای نوسازی نمای داخلی ساختمان هاست. 

 
در پایان اشاره می شود، تیم کفسابی سفید در واحد شمال یکی از قویترین و باتجربه ترین تیم های کفسابی در تهران به شمار میاید.
کفسابی سرامیک
لوگو کفسابی سفید (9)

کفسابی سفید بهترین خدمات کفسابی و سنگسابی را با بهترین قیمت ارائه میکند.

تماس با ما

0912-6758326