بزرگترین مرکز کفسابی در جنوب تهران تضمینی🎖

مورد تایید اتحادیه سنگسابی و نماشویی و نهادهای و استانداردگذاری ایران و ایزو 9001

مشاوره رایگان کفسابی و سنگسابی

0912-6758326

مورد تایید نهادها و استانداردهای کشور
شرکت کفسابی سفید
با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان خدمات کفسابی و سنگسابی

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

0912-6758326

خدمات کفسابی و سنگسابی در جنوب تهران

کفسابی به سابیدن سنگ با دستگاه کف‌سابی می‌گویند در این فرآیند در واقع یک لایه بسیار نازک از روی سنگ برداشته می‌شود و اگر سنگ به هر دلیل آسیب دیده باشد مانند روز اول و چه بسا بهتر از روز اول می‌شود با کفسابی می‌توان سنگ را براق و آینه‌ای کرد و ایرادات سنگ را رفع کرد. 

اگر سنگ شما به هر دلیلی سیاه شده باشد یا هر ماده‌‌‌ای روی سنگ چسبیده باشد با کفسابی قابل رفع است.

دستگاه پیشرفته

دستگاه پیشرفته

سنگسابی بوسیله ساب های ایتالیایی، آلمانی و ژاپنی

تعهد کاری

تعهد کاری

نظافت کامل کف
و اطمینان از بهترین کیفیت

نیروی متخصص

نیروی متخصص

کارشناسان متخصص آموزش دیده توسط اتحادیه سنگسابان

سابقه درخشان

سابقه درخشان

بیست سال سابقه درخشان در خصوص سنگسابی و کفسابی

نظرات مشتریان

مشتریان کاملا راضی در 20 سال ارایه خدمات کفسابی و سنگسابی نشان دهنده کیفیت خدمات ما است

اصلا فکرش رو هم نمیکردم که سنگ خراب شده کف اطاق پذیرایی خونه من رو بشه براق تر از روز اولش کرد. ممنون از کفسابی سفید

خانم شرفی
خانه دار - زعفرانیه

تیرگی و لک برداشتن کف پارکیگ برج ما باعث زشتی محیط و نارضایتی همسایگان ما بود که کفسابی سفید این مشکل رو به صورت کامل با کفسابی نانو از بین بردن و الان کف پارکینگ هم درخشان شده و هم نیاز به نظافت نداره!

جناب آقای مجردی
مدیر برج صبا

بعد از 15 سال ساخت ساختمان های بزرگ کفسابی سفید بهترین مجموعه ای هست که با آنها کار کردم چون قیمت زمان بندی و کادر متخصصی دارند و هیچی کم نمیزارند.

جناب آقای وفادار
سازنده مجتمع های مسکونی

مشاوره رایگان خدمات کفسابی و سنگسابی در جنوب تهران

خدمات کفسابی و سنگسابی به صورت تضمینی با قیمت فوق العاده توسط کادر مجرب آموزش دیده اتحادیه کفسابی

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

0912-6758326

خدمات کفسابی سفید

کفسابی در جنوب تهران

امروزه یکی از نیازهای مهم در امر ساخت و ساز خدمات کفسابی است. کفسابی به معنای رفع عیوب کف ساختمان، محوطه، پیاده‌رو و پارک‌ها و زیبا و هموارسازی این سطوح است. کفسابی به دلایل مختلفی انجام می‌شود. یکی از مهم‌ترین کاربردهای استفاده از خدمات کفسابی در مراحل پایانی ساخت بنا و به منظور یکنواخت‌سازی سطح سنگ‌های نصب شده و جلادهی آن‌هاست. محدوده استفاده از خدمات کفسابی بسیار وسیع است. در ساختمان‌سازی، ساخت پارکینگ، بیمارستان، انبار و سوله و مدارس هرکدام به نحوی از خدمات کفسابی بهره میبرند. کفسابی به منظور نوسازی بناها هم انجام می‌شود. هزینه کفسابی در مناطق مختلف تهران بسته به نوع درخواست و حجم پروژه متفاوت خواهد بود. کفسابی در جنوب تهران دارای قیمت‌های متفاوتی از سایر مناطق است. پیش از درخواست خدمات کفسابی بهتر است با انواع کفسابی و مزایای این روش آشنایی بیشتری داشته باشید.

اهمیت کفسابی در جنوب تهران

ابداع دستگاه کفساب یکی از تحول‌های مهم در صنعت ساخت و ساز بوده است. نیازی که همواره احساس می‌شد. امروزه دستگاه‌های کفساب می‌توانند در کسری از ثانیه آلودگی‌های موجود بر سطح سنگ، سرامیک و یا پارکت را حذف کنند. آلودگی‌هایی که پاک کردن آنها در حالت عادی بسیار زمان گیر و حتی غیر ممکن خواهد بود. کفسابی سطح سنگ به منظور حذف برجستگی‌ها و ناهمواری‌های سطح سنگ انجام می‌شود. در ادامه برای از بین بردن اصطکاک و ایجاد یک سطح صاف و براق، سنگ پولیش کاری می‌شود.

مرحله اول توسط ساب الماس صورت می‌گیرد. ساب الماس سخت‌ترین ناهمواری‌ها و جرم‌ها را از سر راه بر می‌دارد. معمولا ساب الماس برای زیرسازی سطوحی که نیاز به نصب سرامیک و پارکت دارند، هم انجام می‌شود. مرحله دوم که برای ایجاد صافی و براقیت در سطح اجرا می‌شود به وسیله ساب ایتالیایی انجام می‌گیرد. نتیجه استفاده از ساب ایتالیایی، سطحی کاملا صاف و آینه‌ای خواهد بود. کفسابی در جنوب تهران به منظور ایجاد سطوحی کاملا براق و بدون عیب انجام می‌شود. 

دلایل کفسابی در جنوب تهران

همانطور که پیش از این عنوان شد، کفسابی کاربردهای مختلفی دارد. اما مهم‌ترین دلایلی که یک بنا نیاز به کفسابی دارد، در ادامه ذکر شده است؛

زیبایی:

یکی از دلایل کفسابی زیبایی ظاهری سطح سنگ، سرامیک و یا پارکت است. کفسابی سنگ منجر به ایجاد جلا در سطح آن می‌شود. سطح سرامیک و پارکت‌های نصب شده در ساختمان‌ها هم معمولا پس از مدتی کدر و مات می‌شوند. در این شرایط کفسابی اهمیت ویژه‌ای در بازیابی جلای کف بنا خواهد داشت.

استحکام:

در بسیاری از اماکن به جهت بهبود استحکام نیاز به انجام عمل کفسابی خواهد بود. کفسابی بتن یکی از این موارد است. معمولا در اماکنی همچون پارکینگ‌ها که سطح بنا بتن ریزی می‌شود، برای استحکام بیشتر بتن و افزایش طول عمر آن می‌بایستی کفسابی بتن انجام شود. برجستگی‌های موجود بر سطح بتن ممکن است در اثر اصطکاک به مرور جدا شوند و خود عاملی برای از بین رفتن بتن کف شوند. از سوی دیگر پارکینگ‌هایی که کفسابی نشده‌اند، باعث ساییدگی لاستیک ماشین‌ها می‌شوند. کفسابی بتن با حذف برجستگی‌ها، ترک‌ها و لایه‌های ضعیف در سطح بتن، عمر طولانی بتن را تضمین می‌کند.

رفع عیوب:

سنگ‌های نصب شده در ساختمان‌ها ممکن است به دلایل مختلفی دچار ترک، شیار و نقص‌های مشابه شوند. در چنین شرایطی آیا باید کل قطعه سنگ را تعویض کرد؟ یک متخصص کفساب راه حل بهتر و بی دردسرتری پیشنهاد می‌کند. روش‌های مختلفی برای رفع عیب در سنگ و یا سرامیک وجود دارد که با توجه به ارزش سنگ و میزان اهمیت آن می‌توان یکی از آن‌ها را به کار برد؛

رزین ایتالیایی:

رزین ایتالیایی برای رفع عیوب در سنگ‌های گران‌قیمت مناسب خواهد بود. این ماده پرکننده پس از خشک شدن استحکام بالایی خواهد داشت و سطح آسیب دیده سنگ را براق و شیشه‌ای میکند. رزین ایتالیایی زیبایی و جذابیت خاصی به سنگ‌های شکسته شده میبخشد. 

:پرکننده معمولی

برای ترمیم سطوح درجه دو از این نوع پرکننده استفاده میشود. سطح پله‌های محوطه بیرونی ساختمان و سنگ‌های با قیمت کمتر را می‌توان با استفاده از دوغاب و چسب سنگ ترمیم کرد. 

ساب معمولی:

ساب معمولی تنها برای حذف آلودگی‌ها و برجستگی‌های سطح سنگ به کار می‌رود. این نوع از ترمیم به منظور یکنواخت سازی سطح سنگ انجام می‌شود و از ماده پرکننده استفاده نمی‌شود.

کاهش هزینه تعویض:

کفسابی در مواردی که منجر به نوسازی نمای سنگی شود، تا حد زیادی هزینه‌های تعویض سنگ نما را کاهش می‌دهد. بخصوص در مواردی که سنگ‌های به کار رفته در بنا دارای ارزش بالایی باشند. تراشیدن ضخامت اندکی از سطح سنگ و حذف تیرگی و عیوب آن راه حل بصرفه‌تری در برابر تعویض آن خواهد بود

زیرسازی:

پیش از نصب سنگ، موزائیک، سرامیک و یا پارکت در یک محیط نیاز است لایه زیرین به طور کامل صاف و یکنواخت شود تا عمل نصب کفپوش به درستی انجام شود. حذف پستی و بلندی‌ها و آلودگی‌های سطح در این مواقع بر عهده دستگاه کفساب خواهد بود.

رفع آلودگی:

جرم‌های تشکیل شده بر سطح سنگ در مناطق مختلف ممکن است به راحتی توسط فرد پاک نشود. به ویژه زمانی که مدتی طولانی از تشکیل این جرم‌ها گذشته باشد. حذف لکه‌های چربی، رنگ، گچ و سیمان‌های چسبیده به سنگ و سرامیک و از بین بردن لکه‌های ناشی از استفاده از مواد شوینده تنها توسط روش کفسابی قابل حل خواهد بود. لابه‌لای سنگ‌ها و سرامیک‌ها محل مناسبی برای تجمع آلودگی است که در صورت عدم پاکسازی به‌موقع منجر به آلودگی‌های بیشتر و بیماری می‌شود. یکی از کاربردهای خدمات کفسابی در جنوب تهران حذف آلودگی و میکروب زدایی کف‌های سنگی و سرامیکی است. 

 
کفسابی سرامیک

کفسابی سنگ در جنوب تهران

کفسابی سنگ در جنوب تهران به دلایل مختلفی انجام خواهد شد. فرسوده و تیره شدن سنگ‌های نصب شده در نمای داخلی یک ساختمان یکی دلایل استفاده از کفسابی است. کفسابی سنگ معمولا با لایه برداری 1 تا 2 میلی‌متر از سطح سنگ و حذف تیرگی، لکه، خراش و شیارهای موجود بر سطح سنگ انجام می‌شود. پس از لایه برداری، عمل براق سازی سطح سنگ و جلادهی آن انجام می‌شود. در نهایت نمای داخلی بنا بدون نیاز به تعویض سنگ نما کاملا شفاف و آینه‌ای خواهد شد.

این نوع از کفسابی بر روی سنگ‌هایی انجام می‌شود که گران‌قیمت و کمیاب باشند. در این موارد هزینه کفسابی بسیار پایین‌تر از تعویض سنگ خواهد بود. یکی دیگر از موارد نیاز به کفسابی سنگ در مواقعی است که قرار است در کف بنا سرامیک و یا پارکن نصب شود. صاف کردن و حذف برجستگی‌ها و ناهمواری‌های لایه زیرین توسط کفسابی به خوبی صورت می‌گیرد. 

در اینجا اشاره می‌شود، تیم کفسابی سفید در واحد جنوب یکی از قوی‌ترین و باتجربه‌ترین تیم‌های کفسابی در تهران به شمار می‌آید.

کفسابی سرامیک در جنوب تهران

سطح سرامیک‌ها معمولا پس از مدتی دچار جرم گرفتگی و تیرگی خواهد شد. به ویژه در مکان‌هایی که به دلیل شرایط محیطی میزان آلودگی بیشتر باشد، جرم گرفتگی سطح سرامیک‌ها ممکن است شدیدتر شود. آشپزخانه‌های بزرگ، رستوران‌ها، بیمارستان‌ها، آرایشگاه‌ها و مدارس از محیط‌هایی هستند که به طور دورهای نیاز به کفسابی خواهند داشت. کفسابی سرامیک‌ها به دو دلیل حذف تیرگی و جرم‌های ایجاد شده در سطح سرامیک و دیگری میکروب‌زدایی باید انجام شود.

با استفاده از فرآیند کفسابی سطح و لابه‌لای سرامیک‌ها از هرگونه جرم و آلودگی و لکه‌های غیر قابل حذف به سادگی پاک می‌شوند. در ضمن شیارهای بین سرامیک‌ها در صورت خالی شدن توسط دستگاه پر شده و ترمیم خواهند شد. یکی از نکات مهم در کفسابی سرامیک عدم استفاده از شوینده‌های خورنده است. این شوینده‌ها به مرور منجر به آسیب رساندن به لعاب سرامیک و ایجاد لک و تیرگی در سطح آن خواهند شد. بنابراین در هنگام انتخاب شرکت کفسابی در جنوب تهران این نکته را مد نظر داشته باشید.

کفسابی سطوح سنگی

کفسابی پارکت در جنوب تهران

یکی از انواع خدمات کفسابی در جنوب تهران، کفسابی پارکت است. پارکت‌ها نوع جدیدتری از کفپوش‌های ساختمانی هستند که جایگزین موکت و فروش‌شده‌اند. این کفپوش‌های متنوع و جذاب نمای زیبایی به فضای داخلی ساختمان می‌بخشند. یکی از مشکلات عمده پارکتها، آسیب پذیر بودن آنها نسبت به سایر کفپوشهایی همچون سرامیک و سنگ است. در واقع اگر کف منزل شما پوشیده از پارکت است، باید مراقبتهای بیشتری برای جلوگیری از آسیب دیدن آن انجام دهید. حال اگر بخشی از سطح پارکت آسیب ببیند، چاره کار چیست؟ خدمات تعمیر پارکت توسط شرکت‌های ارائه دهنده خدمات کفسابی انجام می‌شود. نوع خدمات ارائه شده توسط این شرکت‌ها بستگی به نوع آسیب دیدگی پارکت متفاوت خواهد بود.

  • لاک زدن پارکت:

    یکی از راه‌های ترمیم سطح پارکت، لاک زدن آن است. متخصص کفسابی در مرحله اول با روش ساب زنی قسمت‌های زائد و آسیب دیده را حذف کرده و سپس اقدام به لاک زدن و پولیش کاری ناحیه آسیب دیده می‌کند. 
 
  • کفسابی لمینت:

    کفسابی لمینت برای آسیب دیدگی‌های وسیع‌تر در سطح پارکت انجام می‌شود. اگر به مرور در سطح پارکت لکه‌ها و تیرگی‌هایی مشاهده می‌کنید که به راحتی قابل پاک شدن نیستند، حذف آن‌ها را به متخصص کفساب بسپارید. شکستگی، سوراخ شدن پارکت و یا کنده شدن لایه‌ای از آن نیاز به ترمیم خواهد داشت. این گونه آسیب دیدگی‌ها توسط کفسابی پارکت قابل حل خواهد بود و نیازی به تعویض پارکت و صرف هزینه‌های بالاتر نخواهد داشت. 
 
  • زیرسازی پارکت:

    پیش از نصب پارکت در سطح ساختمان نیاز است به صورت کاملا اصولی زیرسازی و هموارسازی کف ساختمان انجام شود. در صورت عدم زیرسازی، عمر پارکت کوتاه خواهد شد و ظاهر جالبی نخواهد داشت.
کفسابی سرامیک
لوگو کفسابی سفید (9)

کفسابی سفید بهترین خدمات کفسابی و سنگسابی را با بهترین قیمت ارائه میکند.

تماس با ما

0912-6758326