بزرگترین مرکز کفسابی در غرب تهران تضمینی🎖

مورد تایید اتحادیه سنگسابی و نماشویی و نهادهای و استانداردگذاری ایران و ایزو 9001

مشاوره رایگان کفسابی و سنگسابی

0912-6758326

مورد تایید نهادها و استانداردهای کشور
شرکت کفسابی سفید
با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان خدمات کفسابی و سنگسابی

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

0912-6758326

خدمات کفسابی و سنگسابی در غرب تهران

کفسابی به سابیدن سنگ با دستگاه کف سابی می گویند در این فرآیند در واقع یک لایه بسیار نازک از روی سنگ برداشته می شود و اگر سنگ به هر دلیل آسیب دیده باشد مانند روز اول و چه بسا بهتر از روز اول می شود با کفسابی می توان سنگ را براق و آینه ای کرد و ایرادات سنگ را رفع کرد. 

اگر سنگ شما به هر دلیلی سیاه شده باشد یا هر ماده ای روی سنگ چسبیده باشد با کفسابی قابل رفع است.

تصویر تماس بگیرید

دستگاه پیشرفته

سنگسابی بوسیله ساب های ایتالیایی، آلمانی و ژاپنی

تعهد کاری

تعهد کاری

نظافت کامل کف
و اطمینان از بهترین کیفیت

نیروی متخصص

نیروی متخصص

کارشناسان متخصص آموزش دیده توسط اتحادیه سنگسابان

سابقه درخشان

سابقه درخشان

بیست سال سابقه درخشان در خصوص سنگسابی و کفسابی

نظرات مشتریان

مشتریان کاملا راضی در 20 سال ارایه خدمات کفسابی و سنگسابی نشان دهنده کیفیت خدمات ما است

اصلا فکرش رو هم نمیکردم که سنگ خراب شده کف اطاق پذیرایی خونه من رو بشه براق تر از روز اولش کرد. ممنون از کفسابی سفید

خانم شرفی
خانه دار - زعفرانیه

تیرگی و لک برداشتن کف پارکیگ برج ما باعث زشتی محیط و نارضایتی همسایگان ما بود که کفسابی سفید این مشکل رو به صورت کامل با کفسابی نانو از بین بردن و الان کف پارکینگ هم درخشان شده و هم نیاز به نظافت نداره!

جناب آقای مجردی
مدیر برج صبا

بعد از 15 سال ساخت ساختمان های بزرگ کفسابی سفید بهترین مجموعه ای هست که با آنها کار کردم چون قیمت زمان بندی و کادر متخصصی دارند و هیچی کم نمیزارند.

جناب آقای وفادار
سازنده مجتمع های مسکونی

مشاوره رایگان خدمات کفسابی و سنگسابی

خدمات کفسابی و سنگسابی به صورت تضمینی با قیمت فوق العاده توسط کادر مجرب آموزش دیده اتحادیه کفسابی

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

0912-6758326

تصویر کفسابی ساختمان

کفسابی در غرب تهران

امروزه با توجه به گسترش استفاده از انواع سنگها، سرامیکها و انواع مختلف کفپوشها در سطح ساختمانها، کفسابی بیش از گذشته مورد اهمیت پیدا کرده است. خدمات کفسابی شامل مجموعه وسیعی از فرایندهای بهبود سطح پوششها است. در واقع کفسابی به منظور حذف نواقص سطح سنگ است. سنگهایی که برای کفپوش در ساختمانها و سایر محوطهها مورد استفاده قرار میگیرند، باید از ظاهر جذاب و زیبایی برخوردار باشند. خدمات کفسابی به منظور پاسخگویی به این نیاز وارد عرصه ساخت و ساز شده است.

خدمات ویژه کفسابی در مناطق مختلف تهران توسط شرکتهای حرفه ای و باتجربه انجام میپذیرد. کفسابی در غرب تهران هم همانند سایر مناطق تهران به صورت فعال در دسترس خواهد بود. کفسابی نه تنها در ساخت و ساز بلکه در موارد دیگری هم مورد نیاز خواهد بود. تمیز کردن سطوح سرامیک، پارکت و انواع کفپوشها به صورت کاملا استاندارد و اصولی در حیطه وظایف شرکتهای کفسابی است. اگر اندکی با جزئیات کفسابی و موارد استفاده از این روش آشنا شوید، میتوانید کاربرد آن را در محیط زندگی و کار خود دریابید و به شکل بهتری از این خدمات بهرهمند شوید؛

کفسابی سرامیکی

انواع کفسابی در غرب تهران

کفسابی در غرب تهران در با توجه نوع کار در گروههای مختلفی دستهبندی میشود. کفسابی سنگ، کفسابی سرامیک، کفسابی پارکت، کفسابی بتن و کفسابی سنگ سیمان از انواع کفسابی هستند. هرکدام از این نوع کفسابیها برحسب نوع کاربرد سطوح، با کیفیتهای متفاوتی انجام میشود. در ادامه انواع مختلف خدمات کفسابی در غرب تهران به صورت مفصل بیان میشود.

کفسابی سنگ

کفسابی سنگ یکی از کاربردیترین انواع کفسابی است. کفسابی سنگ به منظور حذف عیوب و برجستگیهای سنگ و هموارسازی سطح سنگ انجام میشود. استفاده از سنگهای نیمه آماده در نمای داخلی و بیرونی ساختمان در پروژه های عظیم ساخت و ساز بسیار متداول است. چرا که هزینه های خرید و نصب را تا حد قابل توجهی کاهش میدهد. در این پروژه ها پس از مرحله نصب سنگ و در مراحل پایانی از خدمات کفسابی استفاده میکنند.

بر روی این سنگها فرایندهای مختلفی برای یکنواخت سازی و صیقلدهی سطح سنگ انجام میشود. با انجام فرایند کفسابی در نهایت سطحی کاملا صیقل خورده و براق و عاری از هرگونه ناهمواری، ترک و گوشه های تیز و نامتقارن حاصل میشود. کاربرد دیگر کفسابی سنگ در نوسازی سنگهای قدیمی است که در ادامه به طور مفصلتری به آن پرداخته خواهد شد.

 

کفسابی سرامیک

پیش از نصب سرامیک در نواحی کف ساختمان نیاز است یک مرحله کفسابی به منظور هموار کردن سطح انجام شود. کفسابی سطح سرامیکهای نصب شده به دو منظور انجام میشود. دلیل اول پاک سازی سطح سرامیکها از هرگونه گچ، سیمان، چسب و رنگ و دیگری تراز کردن سطح سرامیکها است.

عیوب به وجود آمده در حین نصب سرامیکها به سادگی توسط کفسابی سرامیک قابل رفع خواهد بود. معمولا سرامیکهای نصب شده در محل سکونت و یا کار شما پس از مدتی مات و کدر میشوند. پاک کردن رسوب تشکیل شده از سطح سرامیک باید به صورت اصولی انجام شود تا به ماهیت سرامیک آسیبی وارد نشود. خدمات کفسابی سرامیک با رعایت تمامی اصول و قواعد و در نظر گرفتن حساسیتهای موجود، با استفاده از روشهای نوین اقدام به پاکسازی سطح سرامیک میکنند. 

 

کفسابی موزائیک

یک مرحله کفسابی پس از نصب موزائیک در سطح، سبب میشود به طور یکنواختتر و با شیب یکسان در جای خود قرار تثبیت شوند. از آنجا که موزائیکها در امکانی همچون محوطه اطراف ساختمان، پیاده رو و پارکها نصب میشوند، در معرض انواع آسیبها و آلودگیها قرار میگیرند. به منظور حذف جرم و آلودگیها و نوسازی سطح موزائیک، پاکسازی سطح این پوششها هر از چندگاهی نیاز خواهد بود.

خدمات کفسابی در غرب تهران به این منظور با استفاده از دستگاههای قدرتمند و پیشرفته قادر خواهند بود هرگونه آلودگی و جرم گرفتگی را از این سطوح بزدایند. شیار و به وجود آمده بر سطح موزائیکها اگر به موقع ترمیم نشوند، باعث گسترش ترک و از بین رفتن پوشش میشوند. از جمله خدمات کفسابی موزائیک ترمیم سطوح آسیب دیده موزائیک است. 

 

کفسابی پارکت

پارکتها پوششهای جذاب و متنوع و بسیار راحتی هستند که در سالهای اخیر توانسته اند جایگزینهای مناسبی برای انواع فرشها و موکتها در منازل شوند. با توجه به قیمت خریداری و نصب این پوششها، خدمات کفسابی پارکت اهمیت ویژهای خواهد داشت. پارکتها استحکام و دوام کمتری در مقایسه با انواع سنگ و سرامیکها دارند. از این رو دارندگان این کفپوشها باید توجه و مراقبتهای بیشتری را نسبت به این پوششها داشته باشند.

در مواقعی که بخشی از پارکت به صورت جزئی آسیب ببیند، با درخواست خدمات کفسابی، هزینه بالای تعویض پارکت را تا حد قابل توجهی کاهش میدهد. لاک زدن نواحی آسیب دیده پارکت از جمله خدماتی است که توسط شرکتهای کفسابی در غرب تهران انجام میشود. استفاده از برخی مواد شوینده ممکن است منجر به تیره شدن و لک شدن سطح پارکت شود. این تیرگیها که به راحتی قابل پاک شدن نیستند، توسط انجام فرایندهای کفسابی از بین میروند و در نهایت سطحی براق و بدون لک پیش روی شما قرار میگیرد. 

 

کفسابی بتن

کفسابی بتن برای مساحتهای وسیعی همچون پارکینگها و انبار و سوله ها مورد استفاده قرار میگیرد. به ویژه در پارکینگها که محل دائمی عبور و مرور خودروهاست، خدمات کفسابی بسیار اهمیت خواهد داشت. کفسابی بتن به منظور حفظ استحکام بتن، حذف ترکها و شیارها و ناهمواریهای سطح بتن انجام میشود. ترکهای ناشی از خشک شدن در سطح بتن محلی برای نفوذ رطوبت و در نتیجه کاهش عمر بتن خواهد بود.

بنابراین در مکانهایی که بتن ریزی انجام میشود، نیاز است حتما عمل کفسابی بتن صورت گیرد. هموار کردن سطح و کاهش اصطکاک در سطح بتن علاوه بر استحکام بیشتر سطح، سبب جلوگیری از سایش لاستیک اتوموبیلها خواهد شد. در مواردی که جرمها و آلودگیهای سطح بتن به راحتی قابل پاک کردن نباشند، دستگاه کفساب به راحتی سخت ترین جرمها را از سطح جدا نموده و به کیفیت اولیه میرساند. 

کفسابی سنگ سیمان

در بسیاری از اماکنی که از سنگ سیمان برای کفپوش استفاده میشود، نیاز است از کفسابی برای جلا دادن و ایجاد صافی در سطح استفاده شود. خدمات کفسابی سنگ سیمان با استفاده از سابهای سخت و نرم به ترتیب، سطحی براق و زیبا ایجاد میکند. 

 
خدمات کفسابی سرامیک

مراحل مختلف کفسابی در غرب تهران

به طور کلی برای رسیدن به یک سطح صاف، براق و بدون اصطکاک فرایندهای مختلفی بر روی سطح انجام میشود. بسته به اینکه چه نوع سطحی مورد نظر باشد، این مراحل متفاوت خواهند بود.

ساب الماس

ساب الماس برای هموارسازی سطح سنگها به کار میرود. سختترین نوع ساب ساب الماس است که در اولین مرحله کفسابی نصب و استفاده میشود. برای رسیدن به یک سطح صاف و براق باید 8 مرحله ساب اجرا شود. سنگهایی که قبلا ساب خورده باشند، نیازی به ساب الماس نخواهند داشت و مراحل بعدی کفسابی بر روی آنها قابل انجام خواهد بود.

تراورتن و صلصالی و دهبید از جمله سنگهایی هستند که نیاز به 8 مرحله ساب زنی برای رسیدن به جلای مطلوب خواهند داشت. مراحل بعدی ساب زنی به ترتیب بر روی سنگ انجام خواهد شد. در هر مرحله خشهای ایجاد شده روی سنگ که ناشی از ساب پیشین است، توسط ساب ریزتر حذف میشود. این مراحل تا زمانی انجام میشود که دیگر اثری از خش خوردگی بر روی سنگ مشاهده نشود. 

 

ساب ایتالیایی

ساب ایتالیایی آخرین مرحله ساب زنی در سنگ خواهد بود. این مرحله از سنگ مات و کدر، آینهای براق و شفاف میسازد. ساب ایتالیایی ساخته شده توسط کشور ایتالیاست که تحول بزرگی در کفسابی و ایجاد سطوح درخشان ایجاد کرده است. 

کفسابی کف آشپزخانه

مزایای استفاده از کفسابی

کفسابی روشی اصولی و تایید شده برای حفظ زیبایی محیطهای کاری و زندگی است. خدمات کفسابی مزایای متعددی برای بناهای نوساخته و یا قدیمی دارد.

نوسازی سنگ

اگر ساختمان محل سکونت شما باطنی مستحکم اما ظاهری فرسوده داشته باشد، آیا میتوان با صرف هزینه های جزئی تحولی در آن ایجاد کرد؟ اگر سنگهای بکار رفته در نمای داخلی و خارجی ساختمان سنگهای ارزشمندی باشند، میتوان با صرف هزینه های کمتر و بدون تعویض سنگها، ساختمان را نوسازی کرد. خدمات کفسابی در غرب تهران با استفاده از تجهیزات و دستگاههای پیشرفته در زمان کوتاهی تمامی لکه ها، تیرگی ها و جرم گرفتگی های سطح سنگ ها را حذف و نمایی شفاف، یکنواخت و براق ایجاد میکند. در واقع استفاده از خدمات کفسابی برای سنگهای ارزشمند بسیار مفید و کاربردی بوده و هزینه های تعویض سنگ را حذف میکند. با مقایسه قیمت کفسابی و هزینه های تعویض سنگ، این نوع خدمات بسیار به صرفه تر است.

رفع آلودگی

کف بیمارستانها، رستورانها و مدارس از محیطهایی هستند که در معرض تجمع آلودگی و انواع میکروبها هستند. سرامیک ها و سنگهای به کار رفته در این محیطها نیاز به پاکسازی اصولی دارند. خدمات کفسابی محیط به صورت کاملا اصولی تمامی سطوح و درزها را پاکسازی کرده و اثری از آلودگی در محیط به جای نخواهد گذاشت. 

امروزه شرکتها و مراکز مختلفی با تهیه دستگاه های کفسابی اقدام به ارائه خدمات کفسابی میکنند. توجه داشته باشید، انجام عمل کفسابی نیاز به تجربه و مهارت بالایی خواهد داشت و نتیجه کار تا حد زیادی به میزان تخصص، مهارت و تجربه اوپراتور خواهد داشت. از این رو پیش از انتخاب شرکت کفساب از میزان تجربه و تخصص مرکز خدمات کفسابی اطمینان حاصل کنید تا بتوانید نتیجه رضایت بخشی از عمل کفسابی کسب کنید. نوع دستگاه کفساب هم در کار کفسابی بسیار اهمیت دارد. با ورود دستگاههای پیشرفته کفسابی، استفاده از دستگاه های قدیمی منسوخ شده است.

کفسابی سفید با داشتن با تجربه ترین کارشناسان کفسابی در تهران، و کفسابی در کرج در همه روزهای هفته آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز هستند.

  
خدمات کفسابی و سنگسابی
کفسابی سفید

مشاوره رایگان خدمات کفسابی و سنگسابی

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

0912-6758326

لوگو کفسابی سفید (9)

کفسابی سفید بهترین خدمات کفسابی و سنگسابی را با بهترین قیمت ارائه میکند.

تماس با ما

0912-6758326