کفسابی موزاییک و هرآنچه درباره کفسابی آن

 
 

 

این که کف سابی موزاییک بهتر است یا کفشویی ، به شرایط موزاییک ها و هدف شما بستگی دارد. اگر روی موزاییک ها موادی مثل کفسابی بتن و سیمان یا گچ یا انواع جرم ها و آلودگی ها چسبیده است، کفشویی بهتر است. زیرا با شست و شو این موارد بر طرف می شود و هزینه کمتری هم دارد.

تفاوت کفسابی موزاییک با کف شویی موزاییک؟

اما اگر موزاییک ها ترک و خط و خش خورده اند که این خراش ها با جرم و سیاهی پر شده است. یا این که مواد شیمیایی روی موزاییک ها خوردگی ایجاد کرده است. و یا رد لاستیک ماشین روی آن ها می ماند تنها راه حل کفسابی موزاییک است. زیرا با کفسابی  یک لایه نازک از روی آن سابیده شده و صیقل داده می شود و هر چه روی لای نازک رویی باشد را برطرف می کند.

اما نکته مهم این است که روی هر موزاییکی نمیشود خدمات کفسابی  انجام داد. موزاییک هایی که برچستگی دارند را نمیتوان ساب زد. زیرا این طرح های برجسته با سوهان دستگاه کفسابی سابیده شده و از بین می روند. و بین طرح های عمیق هم دستگاه دسترسی نداشته و سابیده نمی شود. به همین دلیل تنها راه و بهترین راه برای تمیز کردن موزاییک های طرحداری که دارای برجستگی هستند، کف شویی موزاییک است.

کفسابی موزاییک

قیمت کفسابی موزاییک

قیمت کفسابی موزاییک به چندین عامل بستگی دارد:

1- متراژ

2- نوع موزاییک

3- محل کف سابی موزاییک

4- سابقه کف سابی موزاییک (یعنی آیا موزاییک قبلا ساب زده شده است یا خیر)

5- نوع کفسابی (ایتالیایی، معمولی و رزین ساب)

کف سابی موزاییک

چطوری کفسابی موزاییک ارزان تر کنیم

ما همیشه به دنبال بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت هستیم. و کفسابی هم از این موضیوع مستثنا نیست. اما چطور می توان یک تجربه عالی و ارزان از کفسابی و لوکس و براق شدن موزاییک ها داشت؟

مهم ترین موضوع درمورد هر خدمات ارزانی این است که بدانیم علت این ارزانی چیست. به طور کلی با این روش ها می توان کفسابی موزاییک را ارزان انجام داد. که در ادامه بررسی می کنیم که کدام روش خوب و کدام بد است.

1- حذف واسطه ها
2- کاهش تعداد دفعات ساب
3- استفاده از دستگاه قدیمی
4- کفساب موزاییک کم تجربه

همانطور که حدس زده اید روش اول یعنی حذف واسطه ها بهترین روش برای تجربه یک کفسابی موزاییک است. زیرا فقط هزینه های اضافی حذف شده اما کیفیت کار همچنان بالاست. اما روش های دیگری که اشاره شد از کیفیت کار کم می شود. اگر میخواهید بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت را تجربه کنید حتما کار را به شرکت های معتبر و با تجربه بسپارید.

ویژگی های یک کفساب موزاییک خوب و کاربلد


کفساب موزاییک هم مانند دیگر خدمات دارای کیفیت های مختلف است. پس بهتر است قبل از اقدام ویژگی های یک کفسابی موزاییک خوب را بدانیم.اگر بعد از اجرای کفسابی، سطح کاملا یکدست و بدون هرگونه لبه ای باشد یعنی کفسابی عالی انجام شده است. برای تست کیفیت روی موزاییک ها دست بکشید. 

اگر هیچ برامدگی و فرورفتگی ای حتی بین مرز موزاییک ها احساس نکردید، یعنی کار کف سابی موزاییک شما به بهترین شکل ممکن انجام شده است.

البته درمورد موزاییک باید در نظر داشته باشید که موزاییک نسبت به سنگ های دیگری که کفسابی می شوند متفاوت است. 

ویژگی های یک کفساب موزاییک خوب

1- مثلا در کفسابی سنگ گرانیت، سنگ تمها از یک بخش تشکیل شده است اما موزاییک مواد متفائتی دارد. پس بعد از کفسابی موزاییک ممکن است تا حد کمی برجستگی حس کنید.

اما هرچه این موضوع کمتر حس شود یعنی کار بهتر انجام شده است.

2-به گوشه ها و کنج دیوار ها دقت کنید. دستگاه های کفسابی بزرگ هستند و این گوشه ها از دسترس دستگاه خارج است.

به همین دلیل گوشه ها باید با ساب دستی موزاییک ساب زده شود. گاهی ممکن است کفساب غیر حرفه ای یا کفساب ارزان از این کار صرف نظر کند. پس بررسی گوشه ها بسیار مهم است.

3- اگر ترک ها و آسیب های عمیقی روی موزاییک باشد که با کف سابی موزاییک از بین نرفته است، لازم است که این درز ها با رزین و یا مواد دیگر پر شود.

البته معمولا هزینه این کار به صورت جدا از کفسابی است.

 و کفساب باید موضوع را اطلاع دهد تا کارفرما درباره این که این ایرادات هم رفع شود یا نه تصمیم بگیرد.

گاهی نیز ممکن است با عنوان رزین ساب موزاییک کار اجرا شود. در این صورت هم کفسابی موزاییک و هم ترمیم سنگ ها با رزین به صورت یکجا انجام می شود.

این موضوع به قرارداد شما بستگی دارد.

ساب موزاییک حیاط

ساب موزاییک حیاط هم مانند سایر نواحی است و تفاوتی ندارد. تنها باید توجه کرد که جنس و طرح موزاییک چیست.

زیرا همانطور که گفته شد روی موزاییک های با طرح های برجسته و عمیق نمی توان خدمات کفسابی را انجام داد. در عوض برای این موزاییک ها که معمولا در حیاط خانه ها و ساختمان ها استفاده میشوند، فرچه شویی است.

 همچنین اگر آسیب عمیق یا شکستگی روی آن وجود داشته باشد با یک عملیات اجرای رزین میتوان آن را ترمیم کرد.

کفسابی موزاییک در مرکز کفسابی سفید

مرکز کفسابی سفید آماده ارائه تمامی خدمات کفسابی از جمله کفسابی موزاییک در تهران می باشد. کفسابی موزاییک در این مرکز به دلیل حذف واسطه ها برای اجرا و تهیه مواد و دستگاه ها با کمترین هزینه و در عین حال بالا ترین کیفیت انجام می شود. 

و یک تجربه رضایت بخش و لوکس از کفسابی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. برای اطلاع بیشتر از قیمت ها ، تخفیف ها و مشاوره رایگان  با  شماره های سایت تماس حاصل نمایید و یا به پیج اینستاگرامی کفسابی سفید مراجعه کنید.

کف ساب موزاییک

نوشته های توصیه شده

هنوز نظری ندارید ، صدای خود را به زیر اضافه کنید!


افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *