کفسابی نانو

آشنایی با خدمات کفسابی نانو

کفسابی نانو به خدماتی گفته می ‌شود که طی آن سنگ را با استفاده از مواد نانو روکش می کنند. این کار بعد از کفسابی و به صورت اختیاری انجام می شود و هزینه های آن از هزینه‌ های مربوط به کفسابی جداست. کفسابی اجازه نمی دهد چیزی به سنگ بچسبد یا جذب آن شود.

 

چرا باید از خدمات کفسابی نانو استفاده کنیم؟

در بعضی جاها سنگ در معرض و در تماس با رطوبت، چربی و… قرار دارد. در چنین مناطقی باید سنگ را به کمک نانو تقویت کرد تا عمر آن افزایش پیدا کند. فضاهایی مثل آشپزخانه خانگی، هتل، رستوران، شهرهایی که آب و هوای مرطوب دارند و… از جمله مکان هایی هستند که توصیه می شود از خدمات کف سابی نانو استفاده کنند.

مواد نانو برای کدام یک از بخش های ساختمان به کار می رود؟

مواد نانو را می توان برای تمامی سنگ های ساختمانی استفاده کرد. فرقی نمی ‌کند که سنگ در کف ساختمان نصب شده باشد یا در دیوار یا در قسمت نما. مواد نانو همه این بخش ها را به خوبی پوشش می دهند. شاید تصور کنید که کفسابی نانو تنها روی سطوح سنگی انجام می شود. 

در این صورت باید بدانید کاملا در اشتباهید. مواد نانو می ‌توانند برای سنگ های طبیعی و صنعتی، سطوح بتنی، سطوح سیمانی، سطوح آجری، سطوح موزاییکی، سطوح چوبی، سطوح شیشه ای و… استفاده شوند.

 
موادی که برای خدمات کفسابی نانو استفاده می شوند کاملا بی رنگ و بو هستند. برای رسیدن به نتایج دلخواه باید مواد نانو را متناسب با متریال به کار رفته در هر ساختمان انتخاب کرد. مواد نانو موجود در بازار از نظر میزان کیفیت با هم برابر نیستند. مراکز معتبری که کف سابی نانو انجام می دهند برای ارائه خدمات مطلوب از مواد نانو درجه یک استفاده می‌ کنند.

کفسابی نانو

کفسابی نانو به چه شکل انجام می شود؟

جهت ارائه خدمات کفسابی نانو باید یکسری مراحل را به دقت طی کرد. برای استفاده از مواد نانو روی سنگ اول باید سطح سنگی آماده شود. هیچگونه آلودگی نباید روی سنگ وجود داشته باشد. به این منظور سطح مورد نظر را با استفاده از دستگاه های مخصوص شستشو می دهند.

 در ادامه سطح باید به صورت کامل خشک شود تا هیچ رطوبتی در آن باقی نماند. همان طور که پیش تر اشاره شد مواد نانو باید متناسب با جنس سنگ به کار رفته در سطح انتخاب و آماده شود. بعد از آن که سطح خشک شد مواد نانو به صورت یکنواخت روی آن استفاده می ‌شود. سپس باید اجازه داد تا مواد روی سطح خشک شود.

مراکز معتبر خدمات کفسابی را با کیفیت رضایت بخش در اختیار متقاضیان قرار می دهند. این مراکز برای ارائه خدمات خود از وجود پرسنل کاربلد و مجرب بهره می ‌برند. بنابراین مشتریان اطمینان خاطر دارند که خدمات کف سابی نانو با بهترین کیفیت و بدون آسیب زدن به سطح ارائه می شود.

مزایای کف سابی نانو

کفسابی نانو بعد از کفسابی کلی سطح انجام می ‌شود. انجام این کار مزایای مختلفی را به همراه دارد. استفاده از مواد نانو اصل روی سطح مانع از واکنش دادن سنگ با مواد اسیدی و شیمیایی شده و آن را نو نگه می دارد. این مواد سنگ را تقویت می کنند و طول عمر آن را بالا می برند. سنگ هایی که در کف ساختمان نصب می شوند در معرض ساییدگی قرار دارند. مواد نانو این سنگ‌ ها را در برابر سایش هایی که به دلیل رفت و آمد ایجاد می شود مقاوم می کنند. کف سابی نانو در افزایش شفافیت و براقیت سنگ موثر است و اجازه نمی ‌دهد خطی روی آن بیفتد.

مزیت دیگر کفسابی نانو کاهش هزینه‌ های شستشو است. مواد نانو از مات و کدر شدن و رنگ گرفتن سطوح جلوگیری می ‌کنند. استفاده از این مواد در مناطق مرطوب با اکسید شدن و جلبک زدن مقابله می کند. کفسابی با مواد نانو باعث می شود گرد و غبار و آلودگی های مختلف نتوانند جذب سنگ شوند.
خدمات کفسابی با مواد نانو از یخ زدن و فروپاشی سنگ ها جلوگیری می ‌کند. این خدمات سنگ ها را زیباتر و درخشندگی آنها را بیشتر می ‌کند مخصوصا اگر کف سابی و سنگسابی ایتالیایی قبل از کفسابی نانو انجام شده باشد.

کفسابی نانو در تهران

قیمت خدمات کفسابی نانو چقدر است؟

برای مشخص شدن قیمت خدمات کفسابی نانو ابتدا محل مورد نظر باید توسط کفساب بررسی شود. کفساب با بررسی محل تشخیص می دهد که کف سابی نانو باید روی سطح انجام شود یا خیر. اما در هر صورت تصمیم نهایی با مشتری است و استفاده از این خدمات حالت اجباری ندارد.

خدمات کف سابی با مواد نانو قیمت های بالایی را به خود اختصاص می ‌دهد. برای ارائه این خدمات از مواد مرغوب و باکیفیتی استفاده می شود که جلوی مات و کدر شدن سنگ ها را می گیرند. به همین خاطر اگر یک مرکز قیمت های کمی را برای خدمات کفسابی اعلام کند طبیعی است که شک برانگیز باشد. قیمت های پایین خدمات ممکن است به دلیل استفاده از مواد نامرغوب و غیراصل به مشتریان اعلام شود. استفاده از چنین موادی می تواند صدمات جبران ناپذیری را به سطوح وارد کند.

 بنابراین در استفاده از خدمات کف سابی نانو باید دقت کافی به خرج داد و کار را تنها به مراکز معتبر سپرد. از طرف دیگر باید توجه داشت که ارائه قیمت ‌های بسیار بالا هم نمی تواند موضوع قابل قبولی باشد.
متقاضیان برای بهره مندی از خدمات کفسابی نانو می توانند از تخفیفاتی که در این رابطه برای مشتریان در نظر گرفته شده استفاده کنند. این تخفیفات باعث صرفه جویی در هزینه ها شده و خدمات باکیفیت را با قیمت های پایین ‌تر در دسترس مشتریان قرار می دهد.

نوشته های توصیه شده

هنوز نظری ندارید ، صدای خود را به زیر اضافه کنید!


افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *